Twin - jednodrzwiowa lodówka i zamrażarka zestawione razem gwarantują oszczędność energii

Twin - jednodrzwiowa lodówka i zamrażarka zestawione razem gwarantują oszczędność energii

Samsung prezentuje nowe propozycje z linii Twin - jednodrzwiową lodówkę oraz zamrażarkę, które idealnie sprawdzą się w każdym dużym gospodarstwie domowym. Produkty, zestawione razem, gwarantują oszczędność energii, ogromną przestrzeń do przechowywania żywności, a przy tym wyróżniają się znakomitym designem i jakością wykonania.

 

Aranżując nowoczesną kuchnię warto zdecydować się na wybór oddzielnego zamrażalnika i lodówki, które zapewnią dużej rodzinie wystarczające miejsce na przechowywanie żywności, a równocześnie - obniżą zużycie energii elektrycznej. Firma Samsung stworzyła dwa urządzenia - chłodziarkę RR35H6510SS i zamrażalnik RZ28H6050SS, które w połączeniu tworzą niezawodny zestaw Twin.   

 


Wysoka jakość pracy

Wyjątkową wydajność i energooszczędność urządzeń gwarantuje kompresor Digital Inverter.Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym silnik automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, błyskawicznie reagując na zmiany temperatury. Ponadto, obydwa urządzenia zestawu Twin wyposażone zostały w funkcję No Frost, która zapewnia automatyczne rozmrażanie i dłuższą świeżość przechowywanej żywności. Dodatkowo, dzięki klasie energetycznie A+ produkty zapewniają oszczędność energii.

 

 

Równomierne chłodzenie i szybkie rozmrażanie 

System Multi Flow kontroluje równomierne chłodzenie zarówno w lodówce jak i w zamrażalniku. Zimne powietrze jest nawiewane do każdego miejsca we wnętrzu urządzenia, dzięki czemu chłodzenie jest równomierne na każdym poziomie. Dodatkowo, zamrażalnik RZ28H6050SS o pojemności 277 l został wyposażony w funkcję Power Freeze. Opcja szybkiego schładzania polega na nagłym zmrożeniu produktów, znajdujących się w komorze przy maksymalnym zachowaniu ich wartości odżywczych. Okazuje się ona niezwykle przydatna w przypadku kiedy chcemy szybko przygotować lód lub zmrozić napoje.

 

 

Czytaj również: Sprzęt audio

 

Perfekcyjna organizacja miejsca

Aby uniknąć bałaganu, we wnętrzu urządzeń zestawu Twin zastosowano funkcjonalne rozwiązania organizujące przestrzeń. Poza możliwością przekładania drzwi, dzięki której możemy dostosować sprzęt AGD do aranżacji naszej kuchni, wykorzystano także szereg rozwiązań wewnętrznych. Lodówka RR35H6510SS o pojemności 350 l wyposażona została między innymi w solidne, szklane półki z możliwością regulacji ich wysokości, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich umiejscowienia do rodzaju przechowywanych produktów. Niezwykle praktyczne są też szuflady na żywność czy przesuwany pojemnik na produkty delikatesowe. Aby bezpiecznie chłodzić w lodówce szklane butelki, na które często brakuje miejsca, wbudowano specjalną półkę na wino. Co więcej, umieszczony na drzwiach dystrybutor zapewnia stały dostęp do zimnej wody bez konieczności otwierania chłodziarki. Dodatkowo, na półce zamrażalnika została umieszczona kostkarka twistowa, z pomocą której w szybki sposób otrzymamy kostki lodu. Wszystkie te rozwiązania mają na celu ułatwienie korzystania ze sprzętu i sprawienie, że przechowywanie żywności i zachowanie porządku we wnętrzu będzie intuicyjne i proste.

 

 

Czytaj również: Lakierowane okapy

 

Dodatkowe udogodnienia

Zarówno na drzwiach chłodziarki, jak i zamrażarki umiejscowiono wyświetlacz LED na stalowym panelu, pozwalający na zewnętrzne sterowanie. W urządzeniach zamontowano także wieżowe oświetlenie LED, które zapewnia efektowne oświetlenie wnętrza. Lodówka to centrum każdej kuchni. Dzięki elektronicznym rozwiązaniom i możliwości dopasowania sprzętu do nietypowych aranżacji kuchennych przestrzeni, nie musimy już wybierać pomiędzy funkcjonalnością a estetycznym wyglądem.

Źródło: havas / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17205 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >