Zamiatarki budowlane - Maszyny do utrzymania porządku na placach budowy

Zamiatarki budowlane - Maszyny do utrzymania porządku na placach budowy

W bardzo szerokim portfolio profesjonalnych zamiatarek produkowanych przez firmę Tuchel nie mogło oczywiście zabraknąć maszyn do zastosowań budowlanych. Ręczne zamiatanie dużych powierzchni budowlanych zajmuje sporo cennego czasu i siły. Aby móc prowadzić zdrową rywalizację z największymi konkurentami w branży budowlanej, warto jak najszybciej postawić na profesjonalne zamiatarki do maszyn budowlanych. Czytaj dalej

 

W bardzo szerokim portfolio profesjonalnych zamiatarek produkowanych przez firmę Tuchel nie mogło oczywiście zabraknąć maszyn do zastosowań budowlanych. Ręczne zamiatanie dużych powierzchni budowlanych zajmuje sporo cennego czasu i siły. Aby móc prowadzić zdrową rywalizację z największymi konkurentami w branży budowlanej, warto jak najszybciej postawić na profesjonalne zamiatarki do maszyn budowlanych.

 

Jakie zamiatarki do maszyn budowlanych wybrać?

Dla mniejszych i większych ekip budowlanych zdecydowanie najlepszym wyborem są zamiatarki budowlane Tuchel Sweep Profi Gigant, które doskonale sprawdzą się nie tylko na placach budowy, ale również na lotniskach, terenach portowych albo różnorodnych obszarach przemysłowych.

 

Zamiatarki budowlane - Maszyny do utrzymania porządku na placach budowy

 

Czytaj również: Sztaplarki spalinowe czy elektryczne? Dowiedz się, co potrafią!

 

Zamiatarka do sprzątania placów budowy Tuchel Sweep Profi Gigant może pochwalić się bardzo masywną i wytrzymałą konstrukcją, dzięki czemu poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wahadłowe złącze zawieszenia, które chroni zamiatarkę nie tylko przed nadmiernym przeciążeniem przez ciężki pojazd transportowy, ale również zapewnia optymalną adaptację do podłoża. Zamiatarki budowlane Tuchel Sweep Profi Gigant zasilane są przez dwa silniki, dzięki którym można liczyć na wielogodzinną pracę na maksymalnych obrotach.

 

Praktyczne zamiatarki doczepiane

Oryginalne zamiatarki doczepiane Tuchel bardzo dobrze współpracują między innymi z ładowarkami teleskopowymi, miniładowarkami albo koparkoładowarkami, dlatego też tak często wybierane są przez firmy budowlane na całym świecie. Budowlane zamiatarki znajdują szerokie zastosowanie przy wielu pracach porządkowych nie tylko na placach budowy, ale również na drogach wyjazdowych z budowy. Zamiatarki doczepiane do ładowarek firmy Tuchel mogą pochwalić się bardzo pojemnym koszem na brud. Dzięki temu, że nie ma potrzeby demontażu kosza na brud w sezonie zimowym, można wykorzystać zamiatarkę na przykład do odśnieżania. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie.

 

Efektywna i wydajna praca

Zamiatarki budowlane marki Tuchel cenione są przede wszystkim za wydajną, skuteczną i efektywną pracę. Godna uwagi jest przede wszystkim niesamowita szerokość robocza (od 260 cm do 350 cm), dzięki której na placu budowy nie pozostaną nawet najmniejsze zanieczyszczenia.

 

Dzięki specjalnym dźwigniom blokującym Tuchel nie ma nawet najmniejszego problemu z optymalny ustawieniem szczotek i co najważniejsze, można liczyć na równomierne zużycie walca zamiatającego. Ogromną rolę odgrywają także hydraulicznie napędzane szczotki boczne do zamiatania, które znajdują się blisko krawędzi z elementem sprężynowym. W dużej mierze to właśnie dzięki tym szczotkom, można liczyć na bardzo dokładne sprzątanie przy ścianach i krawężnikach. Nie można zapominać także o zaawansowanym układzie zraszania ze zbiornikiem 2 x 200 mm, dzięki któremu raz na zawsze można zapomnieć o kłopotliwym kurzeniu.

 

Dlaczego warto postawić na profesjonalne zamiatarki budowlane?

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że utrzymany porządek na placu budowy jest najlepszą wizytówką profesjonalnych firm budowlanych, między innymi dlatego też warto jak najszybciej postawić na niezawodne zamiatarki do maszyn budowlanych. Dzięki tego typu maszynom nie trzeba korzystać z usług zewnętrznych ekip sprzątających. Porządek na placu budowy znacząc zwiększa nie tylko komfort pracy poszczególnych pracowników, ale również podnosi poziom ich bezpieczeństwa.

 

Czytaj również: W co się ubrać w czasie deszczu na budowę - ubrania robocze przeciwdeszczowe

 

Zamiatarki doczepiane Tuchel są bardzo łatwe w użytkowaniu, dzięki czemu każdy może skorzystać z ich olbrzymiego dobrodziejstwa. Do największych zalet można zaliczyć także dostęp do dodatkowych akcesoriów, które znacząco zwiększają funkcjonalność zamiatarki. Dla wielu ekip budowlanych olbrzymim atutem jest także dostęp do części zamiennych i profesjonalny serwis gwarancyjny/pogwarancyjny. Firma Tuchel ma w swojej ofercie sprzedażowej bardzo wiele fantastycznych zamiatarek o różnorodnych parametrach użytkowych, dzięki czemu każdy wybierze sprzęt, który zaspokoi jego indywidualne oczekiwania i preferencje.

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16324 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >