Bateria, która sama napełnia wannę na kąpiel dla dziecka

Bateria, która sama napełnia wannę na kąpiel dla dziecka

Kąpiele małego dziecka to jedna z ważniejszych czynności dla młodych rodziców. Czytaj dalej

 

 Wymaga cierpliwości i skupienia, niezależnie, od tego czy jest to kilkumiesięczny maluch uczący się siadać, czy sześciolatek, który sam poradzi sobie np. z napełnieniem wanny. Firma Oras wprowadziła na rynek baterię Eterna, która sama wyłącza strumień wody po napełnieniu wanny. Jeśli chcemy, by kąpiel była dla naszego dziecka źródłem przyjemnych doznań, dla nas momentem relaksu, a nie nerwowym wykonywaniem wielu czynności na raz, powinniśmy zadbać o dobrą organizację czasu. Wsparciem może być nowa bateria Oras Eterna, która dzięki nowatorskiemu mechanizmowi EcoLed, samodzielnie napełnia wannę. W tym czasie możemy w całości poświęcić czas dla naszego malucha.

 

Kirsi Svärd,  projektantka firmy Oras

 

Kirsi Svärd: "Bateria Oras Eterna została zaprojektowana z myślą o użytkownikach ceniących nowatorskie pomysły w łazience oraz ekologiczne podejście do życia. Bateria Oras Eterna odpowiada również potrzebom i wymaganiom nowoczesnych rodziców. Specjalna obudowa chroni dzieci przed poparzeniem, mechanizm EcoLed automatycznie napełnia wannę, co wyręcza zabieganych rodziców. W dzisiejszych czasach, kiedy większość z nas jest zapracowana i często wykonuje kilka czynności naraz,  jest to bardzo komfortowe rozwiązanie."


Czytaj również: Baterie łazienkowe w stylu glamour

 

Każdy rodzić wie, że kąpiel małego dziecka wymaga wykonania co najmniej kilku czynności: ustawienia odpowiedniej temperatury w łazience oraz wody w wannie, przygotowanie ręcznika, pieluszek, piżamki, kosmetyków do pielęgnacji. Dodatkowo, napełnianie wanny wymaga kontroli i pilnowania, aby woda nie przelała się i miała odpowiednią temperaturę. Nowa bateria łazienkowa Oras Eterna wyręcza nas w tym. Jest też termostatyczna, więc nie musimy  sprawdzać na bieżąco, czy woda nie jest za ciepła, lub za zimna – Eterna samodzielnie napełnia wannę wodą o ustalonej temperaturze. Aby zaprogramować mechanizm napełniania wody do poziomu jaki preferujemy, wystarczy nacisnąć przycisk EcoLed znajdujący się na baterii. Przy kolejnych użyciach bateria już sama wie, kiedy ma automatycznie zamknąć strumień. Jest to również udogodnienie dla starszych dzieci: sześciolatek dzięki mechanizmowi może samodzielnie przygotować kąpiel.

 

 

Bezpieczeństwo i ekologia dla maluchów

Bateria Oras Eterna ma także rozwiązania, z zakresu bezpieczeństwa, zaprojektowane z myślą o dzieciach. Trzylatek, który radośnie baraszkuje w wannie i traktuje wszystko jak zabawki, wymagające dotykania i kręcenia, może podczas kąpieli przez nieuwagę przekręcić kurki i odkręcić gorącą wodę, która go poparzy. Bateria Eterna ma blokadę temperatury na poziomie 38°C, chroniącą dzieci właśnie przed poparzeniem. Pełnię bezpieczeństwa zapewnia również specjalna obudowa baterii, która mimo wbudowanego termostatu, nie nagrzewa się.

 

 

A dla rodziców…

Mechanizm EcoLed w baterii Eterna to wygodne rozwiązanie także dla rodziców, szczególnie tych dbających o oszczędne zużycie wody. Światełko wmontowane w baterii pokazuje zielonym kolorem, że kąpiel  jest ekologiczna, a czerwonym, że czas kończyć prysznic, gdyż zużyliśmy już za dużo wody. Kolorowa, sygnalizacja świetlna to także dobre rozwiązanie w edukacji naszych maluchów, by już od najmłodszych lat uczyć dzieci ekologicznych postaw.  

 

Czytaj również: Baterie łazienkowe o eleganckich kształtach

 

 

Źródło: GlobalBrand Institute / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18200 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 76

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >