Bezdotykowa, inteligentna armatura

Bezdotykowa, inteligentna armatura

Krany sterowane fotokomórką mają już 22 lata, jednak Polacy znają je głównie z miejsc publicznych, jak centra handlowe, restauracje czy kina. Firma Oras, lider elektronicznej armatury na świecie, wprowadza inteligentne baterie szeroko także do naszego kraju.

 

Czy Polacy są gotowi na takie techno gadżety do domu? Liderzy opinii wyznaczający trendy - dziennikarze i architekci, oceniają: tak! Inteligentne baterie bezdotykowe są przyszłością rynku armatury na świecie. Z kilku powodów: są najbardziej ekologiczne, bezpieczne dla dzieci i osób starszych, odporne na zniszczenia oraz intensywne użytkowanie. Potwierdzają to przedstawiciele mediów i architektów, czyli osoby najszybciej wyłapujące i pokazujące nowe, globalne trendy.  Jak wynika z ankiet zrealizowanych przez firmę Oras*, aż 95% dziennikarzy oraz projektantów uznało, iż inteligentne baterie to przyszłość w segmencie wyposażenia do prywatnych łazienek i kuchni.

 

„Media oraz eksperci kształtują postawy konsumentów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że te opiniotwórcze środowiska w Polsce postrzegają inteligentną armaturę jako przyszłość. Mamy nadzieję, że Polacy również dostrzegą zalety nowoczesnych baterii ekologicznych” – komentuje Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce.

 

Czytaj również: Wygodne w użyciu baterie łazienkowe

 

W ekologicznej Skandynawii baterie bezdotykowe to standard większości łazienek i kuchni w prywatnych mieszkaniach i domach. Czy Polacy też dojrzeli do tak nowoczesnych rozwiązań? 75% ankietowanych dziennikarzy i projektantów podkreśla, że Polacy są gotowi na korzystanie z tak nowoczesnej armatury. Nie boją się, jak jeszcze kilka lat temu, nowinek technologicznych. Eksperci zwracają jednak uwagę na konieczność popularyzacji nowoczesnych rozwiązań wśród użytkowników. Dlatego firma Oras rozpoczęła kampanię promującą najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania do łazienek i kuchni.

 

Fot. Oras

Bezdotykowa, inteligentna armatura Oras to przyszłość rynku

 

Kampania edukacyjna „Inteligentne baterie dla Twojego domu” ma za zadanie przybliżyć jak łatwo można dziś oszczędzać wodę na co dzień. Projektanci Oras, jak kreatorzy mody, pokazują nam rozwiązania, które za kilka lat będą stosowane powszechnie i staną się standardem. Będą to m.in. właśnie bezdotykowe baterie. Armatura elektroniczna to dziś najbardziej ekologiczne krany dostępne na rynku. Zużywają o połowę mniej wody, niż powszechnie używane dziś baterie jednouchwytowe.

 

Czytaj również: Czy baterie łazienkowe i kuchenne mogą stać się gwiazdami kina?


Nowoczesne baterie bezdotykowe, popularyzowane przez firmę Oras, to ekologia w czystej postaci, która nie wymaga od nas żadnego wysiłku. 90% dziennikarzy i architektów jest zgodna, że rozwiązania zaprojektowane przez Oras są przyjazne w użytkowaniu i pozwalają w łatwy sposób zmniejszyć zużycie wody, oraz w efekcie, koszty użytkowania. Każdy model baterii Oras projektowany jest z myślą o zmniejszeniu wykorzystywanej ilości wody, ale też z myślą o funkcjonalności. Oszczędzanie wody nie musi wiązać się z kosztami, radykalną zmianą nawyków czy zwiększonymi nakładami czasu. Inteligentne baterie bezdotykowe oszczędzają za nas. A jednoznaczne oceny przedstawicieli mediów i pracowni architektonicznych są potwierdzeniem spełnienia tych założeń przez projektantów Oras.

 

 

Źródło: GlobalBrand Institute / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19239 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 114

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >