Kabina prysznicowa w nowoczesnej formie

Kabina prysznicowa w nowoczesnej formie

Etna to oryginalna i nowoczesna, a zarazem wygodna i funkcjonalna kabina prysznicowa firmy Aquaform. Wyróżnia ją niebanalny, asymetryczny kształt oraz nowe, ciekawe rozwiązanie – półeczki na przybory kosmetyczne umieszczone na bocznej ścianie wewnątrz kabiny.

 

Uszczelki elastomerowe i listwa magnetyczna zapewniają szczelność i trwałość kabiny. Kabina prysznicowa Etna, jak większość kabin prysznicowych marki Aquaform charakteryzuje się nowoczesną techniką, funkcjonalnością rozwiązań, ciekawym i oryginalnym kształtem. Wyposażona jest w praktyczne i ułatwiające codzienne korzystanie mechanizmy, m.in.: uszczelki elastomerowe, listwę magnetyczną, profile komorowe, czy profil-U. Do kabiny dołączony jest brodzik, syfon i stojak.

 

Czytaj również: Komfortowe korzystanie z kabiny prysznicowej

 

Nowoczesne rozwiązania w kabinie Etna

Ta modna dzisiaj w aranżacji łazienki asymetria, nie tylko nadaje kabinie Etnie nowoczesny i oryginalny kształt, ale również pozwala wykorzystać przestrzeń, szczególnie w małej łazience. Półokrągła forma sprawdza się szczególnie dobrze w narożniku łazienki. Całość przestrzeni wnętrza staje się uporządkowana i funkcjonalna. Nowym, ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie na bocznej ścianie kabiny półeczek na przybory kosmetyczne.

 

Fot. Aquaform
Kabina Etna - to połączenie trwałości, solidności materiału z oryginalnym asymetrycznym kształtem

 

Półeczki zainstalowane są na odpowiedniej wysokości, tak, że nie ma potrzeby schylania się po szampon czy płyn podczas kąpieli. Kabina Etna to produkt skierowany do młodych mieszkańców dużych miast, którzy cenią sobie nowoczesną aranżację przestrzeni łazienki, nieregularne kształty. Jednocześnie dbają o wysoki komfort użytkowania i wygodę. Aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort korzystania z kabiny prysznicowej postanowiliśmy zainstalować zamykane półeczki na bocznej ścianie kabiny. Podczas kąpieli można na nich postawić środki do pielęgnacji – mówi Dominik Wabno, szef sprzedaży krajowej.

 

Czytaj również: Jak zadbać o komfortowe kąpiele?


Siła i wytrzymałość Etny

Kabina prysznicowa Etna charakteryzuje się wysokim poziomem szczelności i trwałości. Profile komorowe kabiny, wykonane z wysokojakościowego stopu aluminium gwarantują niezmienność koloru, oporność na korozję oraz chronią przed wnikaniem wody. Dodatkowo, wysoką szczelność kabiny zapewnia listwa magnetyczna, która pozwala też na zamykanie drzwi bez używania siły. Solidne uszczelki elastomerowe, trwalsze niż silikon, nie kruszą się, nie zmieniają barwy i są odporne na trwałe zanieczyszczenia. W kabinie Etna zastosowano szkło grigio. To mocne 6 mm hartowane przyciemnione szkło, gwarantuje komfort i bezpieczeństwo korzystania. Szczególnie, kiedy z łazienki korzystają małe dzieci.

 

Źródło: GlobalBrand Institute / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19217 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >