Koronkowe obrusy na stół

Koronkowe obrusy na stół

Obrus to wyznacznik dobrego stylu i jeden z ważniejszych elementów dekoracji stołu. Aby nasze mieszkanie nabrało świeżego i bardziej szykownego charakteru warto przełamać dotychczasową konwencję i wybrać delikatny, zwiewny wariant nakrycia, eksponujący urodę mebli.

 

Dostępne w kolekcji firmy HAFT SA najnowsze obrusy i bieżniki żakardowe na siatce umożliwią nam zaaranżowanie niebanalnej dekoracji, która podkreśli charakter rodzinnych uroczystości lub nada szyku spotkaniom przy popołudniowej kawie. Obrusy żakardowe i ozdobne bieżniki na siatce to rozwiązanie aranżacyjne, które domowym stylizacjom nada lekkości i wdzięku. Najnowsze propozycje firmy HAFT SA z pewnością pozwolą na urzeczywistnienie pomysłowych dekoracji stołu, które niezmiennie ujmować będą elegancją i klasyczną urodą.

 

Czytaj również: Róż w pokoju dziewczynki niekoniecznie musi być zmorą

 

Dyskretny urok tiulowej siatki

 W ofercie firmy HAFT SA znaleźć można dwa nieszablonowe obrusy żakardowe na siatce. Niezwykle misternie wykonanym i nawiązującym charakterem wzoru do odwiecznych kanonów dobrego stylu jest model o sygnaturze 215820/100y dostępny w wymiarze 100x150 cm. Wyraźnie odznaczające się na dzianinie gałązki różanego krzewu umiejscowione są w centralnej części materiału. Motyw kwiatowy występuje również wzdłuż dolnej krawędzi obrusa. Pojedyncze, okazałe kielichy róż tworzą tu uporządkowaną kompozycję. Dopełnieniem aranżacji są delikatne frędzle stanowiące wykończenie obrusu. Model ten umiejętnie łączy w sobie cechy klasyki i nowoczesności. Dzięki temu będzie się on doskonale prezentował zarówno na wielkich salonach, jak i w domowym zaciszu.

 

 

Zdecydowanie bardziej minimalistycznym w wyrazie wariantem dekoracyjnym stołu jest obrus żakardowy na siatce HAFT SA o sygnaturze 215760/100y i wymiarze 100x150 cm. Osią tego projektu jest skontrastowanie dwóch różnych faktur. Wyrazisty szeroki pas zdobiący dolną krawędź obrusa nadaje całej kompozycji bardziej nowoczesnego charakteru. Oszczędna stylistyka tego obrusa stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Przy tak nakrytym stole można zasiąść do uroczystej kolacji lub z filiżanką herbaty i książką. Zarówno model obrusa żakardowego 215820/100y, jak i model 215760/100y firmy HAFT SA dostępne są w bieli, kremie lub barwie naturalnego lnu. Uniwersalna kolorystyka, precyzyjne wykończenie oraz niebanalne aplikacje widoczne w obu propozycjach od firmy HAFT SA sprawiają, że udekorowany nimi stół będzie prezentował się niezwykle stylowo.

 

Czytaj również: Wiosenna kuchnia

 

Wielki styl w małym formacie

 Klasyczne produkty doskonale komponują się na tle wyrazistych barw. Takie aranżacje niezwykle efektownie wyglądać będą również w aranżacji stołu. Nieszablonowy efekt dekoracyjny łatwo osiągnąć wykorzystując występujące w kolorze bieli, kremu lub naturalnego lnu bieżniki żakardowe firmy HAFT SA. Osoby preferujące romantyczny wdzięk i precyzyjne wykonanie z pewnością docenią model bieżnika żakardowego na siatce o sygnaturze 215800/55y dostępnego w rozmiarze 55x130 cm. Symetryczny układ aplikacji nadaje tkaninie wyjątkowego wyrazu.

 

 

Wyraźne kielichy róż, na kształt ramy w obrazie, otaczają krawędzie materiału. Ten sam subtelny, kwiatowy motyw występuje w centralnej części tkaniny. Wyeksponowany na tle ciemnego obrusa bieżnik żakardowy z pewnością będzie się prezentować niezwykle elegancko zarówno w tradycyjnie urządzonym salonie, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Równie wyrafinowaną propozycją dekoracji stołu jest model bieżnika żakardowego HAFT SA o sygnaturze 215810/50y i wymiarze 55x130 cm. Bogatą kwiatową aplikację tworzy tu wyszyta na całej powierzchni bieżnika roślinna ornamentyka. Wyrazistość tego wzoru uwydatni urodę blatu stolika kawowego lub jednobarwnego obrusa zdobiącego duży jadalny stół.

 

 

Urozmaicony asortyment obrusów i bieżników żakardowych marki HAFT SA stanowi umiejętne połączenie ponadczasowej formy i nowoczesnych, emanujących lekkością i finezją stylizacji. Ozdabiając stół efektownym obrusem żakardowym lub bieżnikiem, zaakcentujemy wagę stołu w codziennym życiu domowników oraz nadamy wnętrzom unikanego wyrazu. 

 

Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 752

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >