Wnękowa kabina prysznicowa

Wnękowa kabina prysznicowa

Standardowa kabina prysznicowa składa się z brodzika, szkła, profili, drzwi. Aby przełamać schemat w łazience i urozmaicić aranżację wnętrza warto ustawić kabinę, np.: w specjalnie zaaranżowanej ściance.

 

Kabina Glass 5 marki Aquaform to przykładowy model kabiny z drzwiami uchylnymi lub wahadłowymi przystosowanej do tego niestandardowego montażu. Od połowy maja do końca lipca kabina Glass 5 będzie dostępna w specjalnej promocji. Umiejscowienie kabiny za ścianką zależy od wielkości i kształtu pomieszczenia. W dużej łazience, w której zmieści się zarówno kabina i wanna, ścianka porządkuje kompozycję przestrzeni oddzielając jeden element od drugiego. Spełnia również funkcje aranżacyjne i estetyczne. Dobrana w oryginalnej kolorystyce nadaje wnętrzu ciekawego charakteru i stylu. Kabina Glass 5 o wymiarach 90x185 z profilem U ułatwiającym montaż jest bardzo wygodna w aranżacji za ścianką.

 

Fot. Aquaform

Kabina Glass 5 - relaks w nowoczesnej zaaranżowanej kabinie za ścianką 

 

Klimatyczna kąpiel w kabinie za ścianką

Prysznic w wygodnej i szczelnej kabinie daje niezapomniane chwile relaksu i odpoczynku. Kabina Glass 5 zamontowana za ścianką to dość niestandardowe rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że powszechnie kabiny montuje się w narożniku. To rozwiązanie aranżacyjne przede wszystkim dodaje więcej przestrzeni łazience. Powstaje podział na strefę mokrą i strefę suchą. Strefa mokra przeznaczona jest tylko na prysznic, resztę pomieszczania można  zagospodarować według uznania i potrzeby. Kąpiel w tak intymnym i klimatycznym miejscu to pełnia komfortu i relaksu. Jesteśmy oddzieleni ścianą od hałasu i gwaru reszty domowników. Kabina prysznicowa Glass 5 wyposażona jest dodatkowo w listwę magnetyczną umieszczoną w systemie zamykania drzwi, która domyka drzwi i uszczelnia kabinę.

 

Czytaj również: Jaka powinna być komfortowa wanna?

 

Wygodne drzwi

Kabina prysznicowa Glass 5 jest dostępna z systemem drzwi pojedynczych oraz podwójnych wahadłowych. Jeśli pozwala na to metraż łazienki, wygodne będą drzwi pojedyncze. Trzeba tylko pamiętać, żeby zostawić odpowiednio dużo miejsca przed kabiną, aby móc swobodnie otwierać drzwi. Standardowo jest to około metr wolnej przestrzeni. W mniejszej łazience warto pokusić się o montaż modelu kabiny z podwójnymi drzwiami wahadłowymi, otwieranymi w dwóch kierunkach – do środka i na zewnątrz. To co je wyróżnia, to specjalnie skonstruowane zawiasy, dzięki którym skrzydła unoszą się lekko podczas otwierania i zamykania. Zwiększa to komfort codziennego użytkowania.

 

Kabina prysznicowa to miejsce wypoczynku i relaksu, dlatego każdy nasz kolejny model to wynik głębokiej analizy, nad tym jak zwiększyć przyjemność i komfort brania prysznica. Wprowadzamy rozwiązania, które są nowoczesne, zarazem praktyczne i funkcjonalne. Kabina Glass 5, którą można w ciekawy sposób zamontować za ścianką w pełni spełnia te założenia”  – mówi Dominik Wabno, szef sprzedaży krajowej.

 

Fot. Aquaform

Kabina Glass 5 - w wersji z  podwójnymi drzwiami wahadłowymi to wysoki komfort użytkowania 

 

Komfort użytkowania

Kabina Glass 5 jest bardzo wygodna w montażu dzięki profilowi U, który pozwala na montaż, nawet jeśli ścianka jest nierówna. Profil idealnie dopasowuje brzeg kabiny do ściany oraz niweluje krzywizny. Aby utrzymać kabinę w czystości wystarczy ją raz na jakiś czas przetrzeć zwykłym środkiem czyszczącym zabrudzenia. Powierzchnia kabiny pokryta jest nowoczesną powłoką polimerową DP Active, która przeciwdziała osadzaniu się zanieczyszczeń, zabrudzeń. Woda szybciej spływa po ścianach kabiny pozostawiając kabinę czystą i higieniczną. Do każdego modelu kabiny dopasowany jest brodzik z serii: Delta, Standard charakteryzujący się trwałą konstrukcją, wzmocnioną laminatem.

 

Źródło: GlobalBrand Institute / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19214 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >