Baterie łazienkowe marki Cifial podkreślą Twoją łazienkę!

Baterie łazienkowe marki Cifial podkreślą Twoją łazienkę!

Umocowane na ścianie wyglądają jak małe dzieła sztuki. Mają różne formy i różne wykończenia, ale ich wspólną cechą są trzy charakterystyczne elementy: kunsztownie zaprojektowana wylewka i dwa eleganckie pokrętła. Czytaj dalej

Indywidualny styl łazienki podkreślą ścienne, trzyotworowe baterie marki Cifial z kolekcji Gold Hexa, Gold L Spout, Techno 300, Techno 300+ i Techno M3.

Istotnym elementem gustownie urządzonego wnętrza jest dobrze dobrana bateria. Od mnogości jej rodzajów, typów i wzorów można dostać zawrotu głowy. Dlatego należy wybrać model, który nada łazience świeżości, lekkości i nowego blasku.
Armatura łazienkowa może być montowana na różne sposoby: w podłodze, w ceramice i na ścianie. Wśród baterii umywalkowych zdecydowaną większość stanowią baterie sztorcowe, umiejscowione bezpośrednio w umywalce. Posiadają one zazwyczaj jeden uchwyt do regulowania przepływu i temperatury wody. Jeśli jednak chcemy podkreślić wyjątkowy charakter wnętrza, idealnym rozwiązaniem są ścienne, trzyotworowe baterie umywalkowe marki Cifial. Strumień wody reguluje się w nich za pomocą dwóch pokręteł: jednego do zimnej, drugiego do ciepłej wody, dlatego baterie trzyotworowe nazywane są także dwuuchwytowymi.

Do niewielkiej łazienki
Baterie ścienne sprawdzają się szczególne w małych wnętrzach, gdzie nie ma miejsca na zamontowanie umywalki o dużej powierzchni użytkowej (np. umywalki szklane), pozwalającej na montaż baterii stojącej. Do baterii ściennych możemy dobrać dowolny model umywalki, w przeciwieństwie do baterii sztorcowych, do których umywalki muszą mieć specjalny otwór pozwalający na bezpośredni montaż tego typu baterii. Modele ścienne nie są montowane bezpośrednio w ceramice, co sprawia, że łazienka wygląda elegancko i estetycznie.

Łazienkowa biżuteria
Trzyotworowe baterie umywalkowe coraz bardziej zachwycają swoją formą oraz wyglądem. Nie jesteśmy już skazani na nieeleganckie modele dwuuchwytowe z niebieskim i czerwonym kółeczkiem. Dzisiejsze uchwyty znacznie różnią się od tych sprzed dziesięciu lat. Stylowy wygląd jest niewątpliwą zaletą baterii dwuuchwytowych. Elegancka wylewka w otoczeniu dwóch wytwornych uchwytów sprawia, że baterie firmy Cifial wyglądają jak ścienna łazienkowa biżuteria.

Kanciasta elegancja
Jak sama nazwa wskazuje, charakterystyczną cechą trzyotworowej baterii ściennej Gold Hexa jest jej wyjątkowa forma, stworzona na planie sześciokąta. Wylewka i uchwyty opierają się na sześciu krawędziach, dzięki czemu model Gold Hexa wygląda subtelnie i szykownie.  Z kanciastymi kształtami baterii idealnie współgrają krzyżakowe pokrętła sprawiające wrażenie estetyki i harmonii. Model dostępny jest standardowo w dwóch wykończeniach chrom i nikiel błyszczący PVD (inne wykończenia z palety Cifial są również dostępne po wyższej cenie i dłuższym okresie oczekiwania).


Romantyczne dzwoneczki
Z dwuuchwytową, ścienną baterią Gold L Spout łazienka nabiera romantycznego charakteru, a to za sprawą smukłej wylewki oraz dwóch delikatnych mieszaczy, które swoim kształtem przypominają niewielkie dzwoneczki. Model Gold L Spout występuje aż w trzech rodzajach wykończeń: błyszczącym chromie, brązie rustykalnym oraz niklu rustykalnym. Dwie ostatnie propozycje marki Cifial zostały stworzone z myślą o miłośnikach stylu retro. Baterie Gold L Spout w wersji brąz rustykalny i nikiel rustykalny wprowadzą do wnętrza klimat old fashion.

Klasyka w dobrej formie
Umywalkowe baterie ścienne z kolekcji Techno 300 i Techno 300+ przypadną do gustu osobom ceniącym klasyczną formę i prostotę. Oparte na planie walca wylewki obu modeli na końcu są delikatnie wygięte, co nadaje bateriom subtelności. Uzupełnieniem Techno 300 są dwa cylindryczne mieszacze. Nowoczesny charakter modelu Techno 300+ podkreślają natomiast specyficzne pokrętła krzyżakowe.
Baterie Techno 300 i Techno 300+ występują w wersji ze specjalną płytką łączącą wylewkę i uchwyty. Oprócz tego, że płytki pełnią rolę dekoracyjną, są także bardzo funkcjonalne, gdyż zabezpieczają trzy pozostałe elementy baterii przed zanieczyszczeniami przy ścianie, spajając modele Techno 300 i Techno 300+ w jedną całość. Baterie firmy Cifial z obu kolekcji dostępne są w wykończeniu chrom.

Gładka jak tafla wody
Minimalistyczne, stylowe i proste kształty to nic innego jak ścienna bateria umywalkowa Techno M3. Elementem wyróżniającym ten model są spłaszczone pokrętła i wylewka, z której wypływająca woda przyjmuje formę kaskady wodospadu. Wspólnym elementem pokręteł i wylewki są charakterystyczne kółka przytwierdzane bezpośrednio do ściany. Całość tworzy wyjątkowy kształt baterii, która wprowadza w zachwyt i natychmiast przyciąga wzrok. Niezwykła forma modelu Techno M3 inspiruje do stworzenia oryginalnego wystroju łazienki. Bateria występuje w tradycyjnym wykończeniu błyszczący chrom.

 

 

Źródło: Nowe Media PR Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 367 Grupa: Ogrodzenia... My również zdecydowaliśmy się na ogrodzenie drewniane, wcześniej myśleliśmy nad siatką ale jednak dzięki temu mamy pełną prywatność i też dużo lepiej to wygląda...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 118 Grupa: Robimy dach Mi dużo bardziej podobają się blachodachówki panelowe, warto sprawdzić bo pod względem jakość cena świetnych propozycji nie brakuje m.in u braas.
  • Rozbiórki Liczba postów: 99 Grupa: Stawiamy śc... Przy rozbiórce czy pracach remontowych ważne jest przykładać uwagę do szczegółów takich jak porządek w miejscu pracy. Warto poczytać poradniki traktujące o tym....
  • Bananowiec mrozoodporny (Musa basjoo) Liczba postów: 13 Grupa: Ogród i dzi... Co wy z tym klimatem, nie znacie się a gadacie :) Poszperajcie na forum ogrodniczym, w Polsce wiara ma bananowce w ogrodach i to kilkumetrowe! Normalnie zimują,...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 154 Grupa: Nowości ara... Meble meblami, ale przy dzieciach bardzo trzeba uważać na produkty z jakich korzystamy. Moja córka jest alergiczką i bardzo zależało mi na produktach które spra...
  • Fundamenty - nogi naszego domu Liczba postów: 116 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów wyróżniających się zarówno trwałością i...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16570 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >