Bezpieczne zamknięcie sklepu - brama rolowana

Bezpieczne zamknięcie sklepu - brama rolowana

Właściciele sklepów w centrach handlowych lub na lotniskach oferujący wysokiej wartości produkty, takie jak sprzęt elektroniczny czy biżuteria, potrzebują estetycznych rozwiązań gwarantujących ich bezpieczne zamknięcie poza godzinami otwarcia. Z myślą o nich powstała nowa wysokiej jakości brama rolowana z opcjonalnym wyposażeniem przeciwwłamaniowym. Czytaj dalej

 

ShopRoller SR zapewnia bezpieczne zamknięcie sklepów oraz wydzielonych powierzchni w centrach handlowych, na stadionach lub w zakładach gastronomicznych - w dzień i w nocy. W ten sposób Hörmann poszerzył swoją ofertę o roletę do zamykania sklepów dostępną opcjonalnie w klasie odporności na włamanie RC 2 lub RC 3. 

 

To zamkniecie o kompaktowej konstrukcji spełnia też najwyższe wymagania dotyczące atrakcyjnego, eleganckiego wzornictwa. Prowadnice i kurtyna są wykonane z eloksalowanego aluminium. Powierzchnia, na której ślady palców pozostają niewidoczne, jest odporna ma działanie detergentów. 


Bezpieczne zamknięcie sklepu - brama rolowana

ShopRoller SR otwiera się bardzo wygodnie za pomocą sterownika na klucz.

 

Czytaj również: Jak dopasować bramę przemysłową do potrzeb biznesu? Bramy wykonane na wymiar

 

W zależności od potrzeb oferowane są cztery rodzaje segmentowych profili. Profile z otworami prostokątnymi lub okrągłymi są na tyle przejrzyste, że widać przez nie wnętrze sklepu, natomiast pełne profile zapewniają całkowite zasłonięcie otworu. Dolną część kurtyny z otworami można wyposażyć w pełne profile, co zabezpieczy sklep przed zapryskaniem wodą i przedostawaniem się zanieczyszczeń.

 

W zależności od dostępnego miejsca i rodzaju ściany ShopRoller  SR można montować przed lub za otworem, a nawet w samym otworze. 

 

Czytaj również: Bramy rolowane to dobra alternatywa dla najczęściej montowanych bram segmentowych

 

Bezpieczne zamknięcie sklepu - brama rolowana

Prowadnice i kurtyna są wykonane z eloksalowanego aluminium, dzięki czemu zamknięcie ShopRoller zyskuje wyjątkowo atrakcyjny, elegancki wygląd.


Źródło: PEM / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16636 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >