Bramy garażowe – lista artykułów

Automatyczna brama w ogrodzeniach obiektów przemysłowych

Brama wjazdowa spełnia ważną funkcję. Musi pracować w sposób niezawodny i stanowić skuteczną barierę przed dostępem niepożądanych osób z zewnątrz. Są miejsca, które wymagają specjalnych rozwiązań – tereny przemysłowe, centra logistyczne czy obiekty sportowe nie tylko potrzebują solidnego ogrodzenia, ale też często posiadają wjazdy o dużej szerokości.

Designerska brama garażowa w jakości premium

Bramy garażowe kojarzą nam się najczęściej z funkcją jaką mają spełniać – zamykać i otwierać nasz garaż. Najczęściej są białe lub brązowe. Naszym pierwszym skojarzeniem nie jest nowoczesny design czy zaawansowana technologia. Jakość, desing, wysokie parametry termiczne, nowoczesne technologie – to określenia które idealnie określają nie tylko nowinki ze świata nowoczesnych technologii ale również najnowszy model bramy garażowej.

Męskie królestwo urządzone w garażu

Garaż coraz częściej staje się prawdziwą oazą mężczyzn w naszych domach. Prócz spełniania swojej pierwotnej funkcji, a więc garażowania auta, coraz częściej organizujemy sobie tam siłownię czy warsztat. Warto więc zadbać o to, by nasze miejsce ucieczki przed zgiełkiem rodzinnym było zdrowe i pozbawione spalin. Zapewnienie stałej wentylacji powietrza, a przy tym bezpieczeństwa jest naprawdę proste.

Funkcjonalny garaż z napędem do bramy

Brama garażowa to ważny element bryły domu. Jeśli jest zadbana, stanowi ozdobę elewacji. Obecnie największą popularnością cieszą się rozwiązania segmentowe, gdyż są trwałe, łatwe w obsłudze, dostępne w różnych ciekawych wykończeniach (nawet imitujących drewno). Dodatkowo, nie zabierają dużo miejsca wewnątrz garażu ani tym bardziej przed wjazdem do niego. Co zrobić, aby zawsze działały bezproblemowo?

Montaż bramy wjazdowej bez pomocy specjalistów - zobacz jak prosto zrobisz to samodzielnie

Czy bramę wjazdową na posesję można zamontować bez pomocy specjalistów? Okazuje się, że na taki wariant decyduje się spora część inwestorów. Nie musi to być zadanie trudne, jeśli wybierzemy odpowiedni model i będziemy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Jak prawidłowo samodzielnie przeprowadzić prace montażowe i na co szczególnie zwrócić uwagę na przykładzie Bramy Uniwersalnej tłumaczy ekspert.

W jakiej sytuacji brama przesuwna będzie lepszym wyborem od dwuskrzydłowej?

Brama, bramie nierówna i dotyczy to nie tylko jakości jej wykonania, lecz także rozmiarów oraz zastosowanego napędu. Szczególnie popularne są dwa rodzaje tego typu rozwiązań: przesuwne bądź dwuskrzydłowe. Które z nich sprawdzi się lepiej na naszej posesji? Oto kilka wskazówek, aby wybór okazał się w pełni świadomy.

Garaż nie tylko dla auta - czyli funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni garażowej

Dobrze urządzony garaż to trochę taki „Transformers”, który zmienia swoje oblicze w zależności od potrzeb właściciela, choć rzecz jasna jego nadrzędną funkcją jest bezpieczne przechowywanie samochodu. Możemy więc wykorzystywać go na co najmniej pięć sposobów. Jakich? Czas się przekonać!

Na co zwracać uwagę wybierając bramę garażową?

Głównym zadaniem bramy garażowej jest ochrona znajdującego się w garażu samochodu oraz innych sprzętów. Z tego powodu musi odznaczać się szczególną odpornością oraz trwałością. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, wybierając bramę do swojego garażu.

Przemysłowe bramy segmentowe ze wzmocnioną termoizolacyjnością ograniczą straty ciepła w przedsiębiorstwie

Ekonomia i ekologia sprawiają, że efektywne gospodarowanie energią ma dzisiaj coraz większe znaczenie. Dla inwestorów ważna jest więc dobra izolacyjność termiczna zarówno ścian, jak i bram. Dlatego powstała przemysłowa brama segmentowa SPU 67 Thermo, która wyraźnie ogranicza straty ciepła powstające w obrębie otworów budynków.

Gdzie szukać sprawdzonego fachowca do wymiany bramy garażowej?

Wymiana starej bramy garażowej na nowoczesną to nie tylko sposób na poprawę estetyki elewacji czy otoczenia domu. Tak możemy również zwiększyć bezpieczeństwo garażu oraz sprawić, by nie uciekało z niego ciepło. Jak szybko i fachowo wymienić bramę w garażu?


Stron: 24 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16543 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >