Bramy garażowe – lista artykułów

Montaż bramy wjazdowej bez pomocy specjalistów - zobacz jak prosto zrobisz to samodzielnie

Czy bramę wjazdową na posesję można zamontować bez pomocy specjalistów? Okazuje się, że na taki wariant decyduje się spora część inwestorów. Nie musi to być zadanie trudne, jeśli wybierzemy odpowiedni model i będziemy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Jak prawidłowo samodzielnie przeprowadzić prace montażowe i na co szczególnie zwrócić uwagę na przykładzie Bramy Uniwersalnej tłumaczy ekspert.

W jakiej sytuacji brama przesuwna będzie lepszym wyborem od dwuskrzydłowej?

Brama, bramie nierówna i dotyczy to nie tylko jakości jej wykonania, lecz także rozmiarów oraz zastosowanego napędu. Szczególnie popularne są dwa rodzaje tego typu rozwiązań: przesuwne bądź dwuskrzydłowe. Które z nich sprawdzi się lepiej na naszej posesji? Oto kilka wskazówek, aby wybór okazał się w pełni świadomy.

Garaż nie tylko dla auta - czyli funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni garażowej

Dobrze urządzony garaż to trochę taki „Transformers”, który zmienia swoje oblicze w zależności od potrzeb właściciela, choć rzecz jasna jego nadrzędną funkcją jest bezpieczne przechowywanie samochodu. Możemy więc wykorzystywać go na co najmniej pięć sposobów. Jakich? Czas się przekonać!

Na co zwracać uwagę wybierając bramę garażową?

Głównym zadaniem bramy garażowej jest ochrona znajdującego się w garażu samochodu oraz innych sprzętów. Z tego powodu musi odznaczać się szczególną odpornością oraz trwałością. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, wybierając bramę do swojego garażu.

Przemysłowe bramy segmentowe ze wzmocnioną termoizolacyjnością ograniczą straty ciepła w przedsiębiorstwie

Ekonomia i ekologia sprawiają, że efektywne gospodarowanie energią ma dzisiaj coraz większe znaczenie. Dla inwestorów ważna jest więc dobra izolacyjność termiczna zarówno ścian, jak i bram. Dlatego powstała przemysłowa brama segmentowa SPU 67 Thermo, która wyraźnie ogranicza straty ciepła powstające w obrębie otworów budynków.

Gdzie szukać sprawdzonego fachowca do wymiany bramy garażowej?

Wymiana starej bramy garażowej na nowoczesną to nie tylko sposób na poprawę estetyki elewacji czy otoczenia domu. Tak możemy również zwiększyć bezpieczeństwo garażu oraz sprawić, by nie uciekało z niego ciepło. Jak szybko i fachowo wymienić bramę w garażu?

Nowoczesne zabezpieczenie przeciwpożarowe - tekstylna kurtyna przeciwogniowa

Tekstylna kurtyna przeciwpożarowa znajduje zastosowanie przede wszystkim w obiektach o ograniczonej ilości miejsca nad otworem i po jego bokach. Oferowana jest w klasie szczelności ogniowej nawet E 120.

Idealny garaż - samodzielny budynek czy połączony z domem?

„Własne cztery kółka” ma statystycznie co drugi Polak. Każdy posiadacz auta, który chce z niego korzystać przez lata, powinien chronić swoją własność przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a więc garażować. Jaki rodzaj schronienia wybrać – garaż wolnostojący czy zintegrowany z domem?

Bezpieczne zamknięcie sklepu - brama rolowana

Właściciele sklepów w centrach handlowych lub na lotniskach oferujący wysokiej wartości produkty, takie jak sprzęt elektroniczny czy biżuteria, potrzebują estetycznych rozwiązań gwarantujących ich bezpieczne zamknięcie poza godzinami otwarcia. Z myślą o nich powstała nowa wysokiej jakości brama rolowana z opcjonalnym wyposażeniem przeciwwłamaniowym.

Bramy i kraty rolowane - specjalnie zaprojektowane dla garaży zbiorczych

Wszędzie tam, gdzie mieszkamy, pracujemy i robimy zakupy – potrzebne są miejsca parkingowe. W miastach jednak brakuje powierzchni na parkingi. Dlatego większość projektów budynków mieszkalnych, biurowych i użytkowych zakłada budowę garaży podziemnych. Bramy zamykające te garaże muszą spełniać szczególne wymagania. Przedstawiamy rozwiązanie dedykowane do garaży zbiorczych i parkingów podziemnych


Stron: 24 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16287 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >