Bramy garażowe – lista artykułów

Bezpieczne zamknięcie sklepu - brama rolowana

Właściciele sklepów w centrach handlowych lub na lotniskach oferujący wysokiej wartości produkty, takie jak sprzęt elektroniczny czy biżuteria, potrzebują estetycznych rozwiązań gwarantujących ich bezpieczne zamknięcie poza godzinami otwarcia. Z myślą o nich powstała nowa wysokiej jakości brama rolowana z opcjonalnym wyposażeniem przeciwwłamaniowym.

Bramy i kraty rolowane - specjalnie zaprojektowane dla garaży zbiorczych

Wszędzie tam, gdzie mieszkamy, pracujemy i robimy zakupy – potrzebne są miejsca parkingowe. W miastach jednak brakuje powierzchni na parkingi. Dlatego większość projektów budynków mieszkalnych, biurowych i użytkowych zakłada budowę garaży podziemnych. Bramy zamykające te garaże muszą spełniać szczególne wymagania. Przedstawiamy rozwiązanie dedykowane do garaży zbiorczych i parkingów podziemnych

Nowa generacja napędów do bram garażowych - inteligentne, szybsze, bardziej komfortowe.

Napędy z nowej serii charakteryzują się nie tylko większą wydajnością niż ich poprzednie warianty, ale także inteligentniejszą technologią. Zintegrowane złącze magistrali HCP zapewnia możliwość połączenia ich z istniejącymi systemami domu inteligentnego, a nowa aplikacja BlueSecur pozwala na sterowanie bramą smartfonem z funkcją Bluetooth.

Jak dopasować bramę przemysłową do potrzeb biznesu? Bramy wykonane na wymiar

Dla wielu inwestorów wybór bramy przemysłowej to spore wyzwanie. Przed ostateczną decyzją warto wziąć pod uwagę wiele czynników. Stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków do codziennej pracy to jedno z głównych zadań inwestycji biznesowych. Bez względu na to czy mowa o małym warsztacie, czy wielkopowierzchniowej hali – dobór odpowiednich produktów pozwoli na wygodne i co ważne, bezawaryjne użytkowanie. Każda firma ma swój charakter, potrzebuje więc produktu skrojonego na miarę. W załączonym materiale ekspert podpowiada jak wybierać bramy do obiektów przemysłowych.

Jak zabezpieczyć siłownik bramy w okresie zimowym

Woda, wilgoć oraz zbliżające się mrozy to warunki niesprzyjające prawidłowemu funkcjonowaniu wszelkich urządzeń mechanicznych. Chłodniejsza część roku sprawia kłopoty uczestnikom ruchu drogowego, nie tylko utrudniając sprawne poruszanie się z punktu A do punktu B. Takie warunki niekorzystnie wpływają też na działanie automatycznych bram wjazdowych oraz garażowych, psując krew niejednemu kierowcy wracającemu do domu. Dlatego niezwykle istotną kwestią jest przygotowanie na zimę automatyki do bramy.

Brama uchylna czy segmentowa?

Jeszcze kilka lat temu najchętniej wybieranymi bramami do garażu były modele rozwierane. Choć wciąż są szeroko dostępne i na ich korzyść przemawia niska cena, to jednak nie mogą się równać funkcjonalnością i estetyką z bardziej nowoczesnymi rozwiązaniami. Jednocześnie coraz szerszy wybór na rynku sprawia, że podjęcie decyzji może być nieco utrudnione. Na szczęście istnieje kilka czynników, które pozwalają stosunkowo łatwo rozstrzygnąć, czy lepiej postawić na bramę uchylną, czy na segmentową. Warto jednak najpierw poznać właściwości obu z nich.

Bramy rolowane to dobra alternatywa dla najczęściej montowanych bram segmentowych

Dzięki innowacyjnemu systemowi sprężyn naciągowych mogą one być stosowane zarówno z napędem elektrycznym, jak i z obsługą ręczną. Najtrwalsza, najcieplejsza i najatrakcyjniejsza wizualnie brama rolowana Decotherm SB wykonana jest z bardzo sprężystej, a jednocześnie twardej stali typu full hard. Bramy rolowane SB uruchamiane ręcznie stanowić mogą niedrogie zamknięcie niezbyt często użytkowanych otworów, na przykład w budynkach małych zakładów rzemieślniczych, w gospodarstwach rolnych lub sklepach.

Brama garażowa z zestawem do uchylania górnego segmentu - dla prawidłowej wentylacji

W bryle budynku czy wolnostojący, ogrzewany czy nieogrzewany – każdy garaż potrzebuje dobrej wentylacji. Aby zapewnić w nim skuteczną wymianę powietrza, z tą myślą powstał zestaw do uchylania górnego segmentu bramy. Dla najbardziej wymagających wraz z system czujników wilgotności, który pozwala na automatyczne wietrzenie garażu.

Niezawodne siłowniki do bram automatycznych

Bramy automatyczne to już standardowe rozwiązania wspomagające funkcjonowanie nowoczesnych firm. Codzienność wielu przedsiębiorstw wymaga urządzeń najwyższej klasy. Czym powinien charakteryzować się niezawodny zestaw bramy z siłownikiem?

Brama z kontrolą dostępu

Zamknięte osiedla, magazyny, parkingi strzeżone, centra logistyczne na co dzień korzystają z bram, które otwierają się minimum kilkadziesiąt razy na dobę. Lider w produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń tym razem stworzył produkt, który spełni specjalistyczne oczekiwania przemysłu oraz wszystkich tych branż, gdzie szybkość i niezawodność działania są kluczowe. Nowość – brama TRAFFIC, to nowoczesny produkt, który sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach.


Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18042 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 831

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >