Budowa i remont – lista artykułów

Modny salon z widokiem

Już nie tradycyjne okna i balkon, ale przeszklone od podłogi po sufit ściany z wyjściem na taras i do ogrodu przesądzają o tym, czy nasz dom będzie uchodził za nowoczesny. W których pomieszczeniach dobór dużych okien jest najbardziej uzasadniony?

Osadzak prochowy PATron MX

Firma Koelner S.A. wprowadziła na rynek osadzak prochowy PATron MX. Dzięki temu profesjonalnemu urządzeniu sprawnie i szybko zamocujesz różnego typu łączniki w betonie oraz stali. Zakres zastosowania ogranicza tylko i wyłącznie wyobraźnia…

Dom – oaza spokoju alergika

Kurz, roztocza, zarodki pleśni, chemikalia, sierść zwierząt – większość alergenów czyha na nas w domu i najbliższym otoczeniu. W połączeniu ze słabą wentylacją stają się dokuczliwym problemem i źródłem realnego zagrożenia dla zdrowia domowników. Czy istnieje sposób by nasz dom stał się miejscem wolnym od czynników negatywnie wpływających na stan naszego zdrowia?

Wybieramy drzwi

Drzwi to jeden z ważniejszych elementów użytkowych wyposażenia mieszkania. Co ważne stanowią one także istotny element jego dekoracji. Na rynku do dyspozycji mamy szeroki wybór wzorów i kolorów skrzydeł drzwiowych. Różnią się one między sobą jakością, a co za tym idzie i ceną. Decyzja o wyborze nie jest więc łatwa. Powstaje zatem pytanie czym powinniśmy kierować się kupując drzwi? Dziś naszą uwagę skupimy na drzwiach wewnętrznych.

"Z-Wave" – jeden system sterowania do wszystkich urządzeń! Teraz także w produktach FAKRO

Inteligentne domy to przyszłość mniej odległa niż się wydaje. Firma FAKRO podąża za najnowszymi trendami w świecie techniki i już wkrótce zacznie wyposażać swoje produkty – okna i akcesoria do okien (rolety, żaluzje) w elementy systemu Z-Wave.

Przydatny drobiazg

Nieduże, estetyczne urządzenie w białym kolorze ozdobi biurko w twojej firmie lub szafkę nocną w domu i mieszkaniu.

Tynk ciepłochronny

W budynkach z jednowarstwowymi ścianami zewnętrznymi, zarówno w nowobudowanych jak i tych poddawanych remontom, należy zwrócić dużą uwagę na dobór odpowiedniego materiału izolacyjnego i tynków.

Innowacyjne nadproże - szkło zamiast betonu

Szklane nadproże zamiast betonu. To najnowszy patent firmy Adpol, producentowi ekskluzywnej stolarki okiennej drewnianej i drewniano aluminiowej, zaprojektowanie okna po sam sufit jest możliwe.

Inteligentny napęd do paneli przesuwnych

Niezawodna automatyka zapewniająca bezpieczne działanie, zużywająca bardzo niewiele energii bądź wcale, łatwa w montażu i estetyczna: oto wyzwanie, któremu sprostała francuska firma Mantion tworząc system okuć do paneli przesuwnych.

Wentylować ale jak?

Jakość powietrza ma zasadniczy wpływ zarówno na samopoczucie mieszkańców, jak i na stan samego domu. W każdym budynku powinien funkcjonować sprawny system wentylacji. Aby uniknąć przykrych konsekwencji już na etapie planowania budowy domu należy zastanowić się jaki rodzaj wentylacji będzie najlepszy.


Stron: 1012 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  991 992 993 994 995  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15834 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >