Czym jest hurtownia odzieży Ptak i co można w niej znaleźć?

Czym jest hurtownia odzieży Ptak i co można w niej znaleźć?

Centrum hurtowe Ptak to największe tego typu miejsce w Polsce i jedno z większych w Europie. Właściciele sklepów i butików zaopatrują się w nim już od wielu lat, ale przedsiębiorców stale przybywa. Wchodząc na rynek odzieży, warto wiedzieć, co znajduje się w rzgowskim centrum i jak wygodnie kupować w hurcie.

Zakup odzieży w hurcie

Rynek odzieży jest ogromny, a zapotrzebowanie stale rośnie. I chociaż coraz więcej mówi się o etycznym, zrównoważonym rozwoju, większość osób wciąż stawia na modne, łatwo dostępne sieciówki i pobliskie sklepy lub e-butiki. Nic więc dziwnego, że zainteresowanych biznesem w tej branży nie brakuje. Niemniej, na własną produkcję pozwalają sobie tylko największe firmy. Te, które na to stać. Większość handlowców, z którymi spotykamy się na co dzień i którzy dopiero próbują swoich sił w tej branży, korzysta z hurtowych zakupów bezpośrednio od producenta lub hurtownika.

 

Czym jest hurtownia odzieży Ptak i co można w niej znaleźć?

 

Czytaj również: Jak dobrze dopasować rozmiar odzieży roboczej i prawidłowo zdjąć miarę przed zakupem?

 

Zakupy hurtowe odzieży polegają na zakupie ubrań w dużych ilościach. Większość hurtowników określa minimalną liczbę sztuk, którą trzeba zakupić, aby złożyć zamówienie. Mogą to być zarówno dziesiątki, jak i setki produktów. Aby dokonać takiego zakupu, należy skontaktować się z hurtownią lub producentem albo, kiedy to możliwe, złożyć zamówienie internetowe. By jednak mieć największy wybór i największą kontrolę nad jakością zakupionego towaru, wielu handlowców wybiera centrum hurtowe.

 

Czym jest centrum hurtowe Ptak?

CH Ptak to kompleks, w którym znajdują się salony polskich producentów i importerów odzieży. W sumie jest to ponad 2 000 marek, u których możesz złożyć zamówienie. Każda hurtownia odzieży znajduje się w jednej z ośmiu hal, zatem teren centrum jest naprawdę duży. W konsekwencji ogromny jest także wybór i to właśnie z tego powodu centrum hurtowe Ptak cieszy się tak dużą popularnością. Kompleksowo spełnia potrzeby większości handlowców, bo już jednego dnia są w stanie stworzyć swoją ofertę w oparciu o łatwo dostępne ubrania. Skupisko wielu hurtowników w jednym miejscu daje też duże pole do negocjacji, dzięki czemu można dodatkowo skorzystać z atrakcyjnych cen.

 

Sposób działania

Centrum hurtowe jest otwarte codziennie w godzinach 07:00-15:00. W salonach hurtowników z reguły znajdują się wystawy najnowszych kolekcji. Niektóre modele można kupić na miejscu, a niewielka część hurtowników umożliwia także zakupy w detalu. Zazwyczaj składa się jednak zamówienie dopasowane indywidualnie do kupującego.

 

Co ważne, centrum hurtowe Ptak  rozwija się także online. Aby ułatwić poszukiwania i zakupy, powstała internetowa baza hurtowni. Znajdują się w niej producenci i importerzy, którzy współpracują z centrum. Ponadto, baza zawiera produkty oferowane przez hurtowników (wraz ze zdjęciami i informacją co to za marka). Można więc łatwo zapoznać się z kolekcjami i znaleźć dokładnie to, czego się szuka. Co ważne, produkty można także filtrować ze względu na ich kategorię.

 

Najbardziej atrakcyjną opcją wydaje się jednak możliwość bezpośredniego kontaktu z producentem w sprawie konkretnego produktu. Służy do tego opcja składania zapytań.

 

Co znajduje się w centrum?

Są to producenci i importerzy, którzy oferują szeroko rozumianą odzież. Niektórzy specjalizują się tylko w kolekcjach damskich, inni również w męskich, a jeszcze inni oferują ubrania dziecięce. Istnieją także hurtownicy, którzy skupiają się tylko na jednym elemencie garderoby np. na swetrach czy czapkach lub ogółem na bieliźnie. Zróżnicowanie jest bardzo duże, dlatego każdy właściciel sklepu z pewnością znajdzie coś do swojego lokalu.

 

Czytaj również: Niecodzienna próba wytrzymałości spodni roboczych

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • wesele w plenerze Liczba postów: 81 Grupa: Firmy budow... Cześć! Właśnie wychodzę za mąż. Chciałabym, aby to nie był zwykły dzień, lecz uroczystość, która pozostanie w pamięci każdego uczestnika. Zastanawiam się nad f...
  • Wentylacja Liczba postów: 56 Grupa: Firmy budow... Wykonanie wentylacji wolałem powierzyć stosownym specjalistom, aby śmigała jak należy. Dlatego wybór padł na ekipę https://santier.pl/wentylacja/ . Zadanie zrea...
  • Promocja firmy budowlanej Liczba postów: 78 Grupa: Firmy budow... Byłem niedawno na promocji firmy budowlanej i udało mi się zdobyć namiar na agencję modelek individual.pl/ która wynajmuje hostessy na różne eventy. Pomyślałe...
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 203 Grupa: Firmy budow... Ale przecież w tym zakresie powinniście zawsze stawiać na takie rozwiązania, które realnie mogłyby się u Was sprawdzić. Moim zdaniem ciekawym pomysłem mogłoby b...
  • Geodeta do obsługi budowy Liczba postów: 386 Grupa: Firmy budow... Z kolei ja podczas wykonywania pomiarów i innych usług geodezyjnych korzystałem z usług geodety uprawnionego Pana inż. Witolda Witkowskiego - https://www.poznan...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17214 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >