Czym najlepiej wyczyścić ABS? Środek do czyszczenia ekologicznych powierzchni

Czym najlepiej wyczyścić ABS? Środek do czyszczenia ekologicznych powierzchni

Firma Schilsner, producent obrzeży meblowych ABS i PVC, poszerzyła zakres działalności, wprowadzając do swojej oferty preparat do usuwania zabrudzeń z akrylonitrylu butadienu styrenu – Absorfen ABS Cleaner. Czytaj dalej

Nowy produkt dostępny jest na polskim rynku od 16 sierpnia br. Stosuje się go do czyszczenia powierzchni wykonanych z ekologicznego tworzywa ABS. Doskonale nadaje się do usuwania zabrudzeń z płyt meblowych oklejonych obrzeżami ABS, profili powlekanych folią (system Renolit) czy elementów okien. Środek jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Za jego pomocą można usuwać: gumę, kurz, klej z folii ochronnych, smołę, bitumy, ślady tłuszczu oraz pozostałości ze świeżej pianki poliuretanowej i masy uszczelniającej. Preparat zawiera w swoim składzie substancje antyelektrostatyczne, dzięki którym chroni on tworzywo przed ponownym zabrudzeniem.

 

Absorfen dystrybuowany jest w poręcznych opakowaniach – metalowych puszkach o pojemności 1 litra, zakończonych plastikowym korkiem, dzięki czemu środek jest bardzo wygodny w użyciu. Preparat charakteryzuje się  również wyjątkowo łatwym sposobem użycia. Wystarczy nanieść go na bawełnianą lub celulozową ściereczkę, która nie odbarwia i nie pozostawia smug, a następnie przetrzeć i osuszyć powierzchnię. W przypadku intensywnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć. Środek dytrybuowany jest tylko w ilościach hurtowych. Jeden karton zawiera 10 litrowych pojemników. Nabyć można go w hurtowniach wspópracujących z firmą Schilsner.

 

 

Źródło: schilsner / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17357 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >