Drzwi odporne na wszystko

Drzwi odporne na wszystko

Ofertę salonów RuckZuck wzbogaciliśmy o siedem nowych oryginalnych dekorów wewnętrznych skrzydeł drzwiowych. Sześć z nich to dekory ciemne. Ponieważ dziś już jednak nie tylko odcień montowanych drzwi ma znaczenie, ale także ich struktura, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji.

 

Dzięki zastosowaniu dekorów 3D lub ryflowanych, drzwi przypominają te z prawdziwego drewna. – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck. – Wewnętrzne skrzydła drzwiowe w nowych dekorach to odpowiedź na najnowsze wzornicze światowe trendy  w stolarce otworowej. Nowe dekory wewnętrznych skrzydeł drzwiowych Classen 3D Look dąb bagienny, dąb olejowany  i dąb palony coraz lepiej imitują fornir. W ten sposób uzyskujemy efekt porów synchronicznych, które stanowią strukturę optyczną, czyli widoczną dla ludzkiego oka. Pory zsynchronizowane z rysunkiem słojów optycznie je uwypuklają, przez co powstaje efekt trójwymiarowości.

 

Czytaj również: Drzwi wewnętrzne wyciszające

 

Drzwi w trójwymiarowych dekorach sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach, ponieważ wtedy docenimy strukturę i powierzchnię drzwi. Dekory 3D Look dąb bagienny, dąb olejowany i dąb palony występują w najnowszych kolekcjach wewnętrznych skrzydeł drzwiowych Arena i Santana, a także m.in. w kolekcjach Lukka, Tosca, Natura HR, Demeter, Century i Lima.

 

 

Nowe dekory występują również w laminatach CPL i Iridium. Do dekorów w grupie laminatów Classen CPL, czyli oklein o bardzo wysokiej odporności na zarysowania i ścieranie, wysokie temperatury i promieniowanie UV, dołączyły dekory Jesion mocca ryflowany i orzech włoski struktura. Nowości występują m.in. w kolekcjach wewnętrznych skrzydeł drzwiowych Discovery, Tetyda i Andromeda.

 

Czytaj również: Nowoczesne skrzydła drzwiowe

 

Orzech złoty ryflowany i Dąb ciemny ryflowany to z kolei nowe dekory dostępne w laminatach Classen Iridium. Drzwi pokryte laminatem Iridium są odporne na zadrapania, ścieranie  i środki chemiczne, a dzięki zastosowaniu struktury drewna prezentują się szczególnie efektownie.  Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi

 

 

Źródło: Imago PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 439

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >