Nowoczesne skrzydła drzwiowe

Nowoczesne skrzydła drzwiowe

Nowoczesne wykonanie i klasyczny design. RuckZuck, należąca do największych w Europie sieć sprzedaży podłóg i stolarki otworowej, poszerzyła swoją ofertę o dwie nowe kolekcje wewnętrznych skrzydeł drzwiowych - Arena i Santana. Imitacja kasetonów przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnych wzorów, a trójwymiarowe dekory osobom ceniącym innowacyjne rozwiązania.

 

– Jeśli stoimy właśnie przed wyborem drzwi wewnętrznych i chcielibyśmy, by były klasyczne i nowoczesne zarazem, Arena lub Santana firmy Classen będą idealnym rozwiązaniem. Te tradycyjne modele drzwi w trójwymiarowych dekorach sprawdzą się bowiem zarówno w mieszkaniach o nieco zachowawczym, jak i o współczesnym charakterze – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck.

 

Czytaj również: Klasyka we wnętrzu

 

Arena to pięć modeli, których wzory przypominają tradycyjne kasetony. Wyraźnie widoczne zagłębienia występują na drzwiach pełnych lub w połączeniu z szybą. Każdy z modeli dostępny jest  w pięciu dekorach: jesion mocca ryflowany, orzech włoski struktura oraz w dekorach Classen 3D Look dąb bagienny, dąb olejowany i dąb palony. Wszystkie te okleiny to nowość w ofercie producenta. Pory synchronizowane w dekorach 3D Look są z rysunkiem słojów, optycznie je uwypuklają, dzięki czemu powstaje efekt trójwymiarowości.

 

 

Konstrukcja skrzydła drzwiowego Arena obejmuje ramiak z drewna iglastego wypełnionego płytą wiórowo-otworową oraz profil krawędzi Hard Edge R. Drzwi pokryte są okleinami „Classen 3D Look” i laminatami „Classen CPL”. Kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Santana tworzą z kolei trzy podstawowe modele: drzwi pełne gładkie oraz z przeszkleniami w dwóch wariantach. Drzwi Santana występują w dziewięciu dekorach: akacja ST, biel, dąb natural, buk, orzech, wenge oraz – podobnie jak Arena – w trójwymiarowych dekorach Classen 3D Look dąb bagienny, dąb olejowany i dąb palony.

 

Czytaj również: Oryginalne skrzydła drzwiowe

 

Skrzydła drzwiowe tej kolekcji wykonane są na bazie konstrukcji standardowej, w której wypełnienie stanowi „plaster miodu”. Obustronnie pokrywa je płyta drewnopochodna okleinowana dekorami z grupy: „Classen Primo”, „Classen 3D Look” lub „Classen Iridium”, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne. Krawędzie drzwi zostały wykończone stylową i ponadczasową krawędzią o profilu K.

 

 

Stolarkę drzwiową z linii Arena i Santana można dopasować do wnętrza nie tylko kolorystycznie. Skrzydła drzwiowe dostępne są także w różnych rozmiarach: 70’, 80’, 90’ oraz 100’ centymetrów. Mogą również występować w wersji dwuskrzydłowej, a także w wersji bezprzylgowej dedykowanej systemowi przesuwnemu.

 

Źródło: Imago PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO 82 PVC od... Liczba postów: 1 Grupa: Budowa i re...
  • Jakie szambo? Liczba postów: 34 Grupa: Moja budowa Badania ścieków są ważną częścią oceny ryzyka związanego z bezpieczeństwem środowiskowym. Częstotliwość potrzebnych badań jest uzależniona od wielu czynników, t...
  • Szambo Liczba postów: 80 Grupa: Moja budowa W takim razie jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości środków do szamba dla swojego domu to tutaj jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam również porządne....
  • Strona internetowa dla firmy Liczba postów: 31 Grupa: Firmy budow... Strony internetowe umożliwiają analizę danych i śledzenie wyników. Dzięki narzędziom analitycznym, takim jak Google Analytics, firma może monitorować ruch na st...
  • Czas na remont Liczba postów: 122 Grupa: Budowa i re... Od jakiego pomieszczenia w domu byście zaczęli?

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >