Drzwi przesuwne - System przesuwny czy podnoszony?

Drzwi przesuwne - System przesuwny czy podnoszony?

Nasza firma przede wszystkim stara się produkować profile aluminiowe idealnie łączące piękno z jakością, czego doskonałym przykładem są nasze drzwi i systemy przesuwne. Dzięki tego typu systemom zaciera się granica między wnętrzem budynku a światem zewnętrznym.

Dzięki aluminiowym drzwiom przesuwnym, dosłownie otworzycie skarbiec niespotykanych możliwości. Co powiedzą Państwo na drzwi o maksymalnych wymiarach 3 metry wysokości i 6 metrów szerokości? Można też wybrać kolor profilu aluminiowego: zarówno strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

System przesuwny lub podnoszony

W obu przypadkach aluminiowy profil skrzydła przesuwa się po torze za pomocą kółek ze stali nierdzewnej. Z tym, że w systemach podnoszonych drzwi przesuwne unoszą się przed przesuwaniem się po torze ze stali nierdzewnej. W pozycji zamkniętej system podnoszony jest zablokowany, co stanowi dodatkowy plus aluminiowych drzwi przesuwnych ze względu na izolację i zapobieganie włamaniom. Oczywiście obydwa rodzaje systemów są całkowicie wiatroszczelne, wodoszczelne i nie przepuszczają powietrza. Tak jak wszystkie profile okienne i drzwiowe firmy Reynaers.

Jeden lub dwa tory

Jakiej elastyczności oczekują Państwo od aluminiowego systemu przesuwnego? Pojedynczy tor składa się z części nieruchomej i ruchomej, natomiast oba skrzydła przesuwają się w systemach dwutorowych, dając 100-procentową elastyczność i oszczędność miejsca. W obu przypadkach do wyboru są różne style, poziomy izolacji i kolory. Stała jest jedynie 10-cio letnia gwarancja na wszystkie produkty aluminiowe firmy Reynaers

Wszechstronność.

Systemy przesuwne Reynaers wyróżniają się wszechstronnością. Można je zamontować w domu jako wyjście do ogrodu lub jako niemal niewidzialne przejście lub rzucająca się w oczy ściana działowa między dwoma pomieszczeniami. Niezależnie od sposobu użytkowania, drzwi przesuwne zawsze sprawiają, że wystrój wnętrza jest bardzo atrakcyjny.

Ponadto, nasze systemy przesuwne, tak jak i profile okienno-drzwiowe, występują w szerokiej palecie kształtów i kolorów. Jest też mnóstwo możliwości pod względem ich szerokości i głębokości. Pozwala to na idealne dopasowanie wybranego przez Państwa systemu przesuwnego do pozostałych okien i drzwi w domu i stworzenie harmonijnego wnętrza. Firma Reynaers spełnia wszystkie życzenia i potrzeby swoich klientów.

Zalety aluminiowych systemów przesuwnych:

- Szeroka oferta konstrukcji i kolorów. 
- Możliwość dużych powierzchni szklanych.
- Łatwość obsługi. 
- Łatwość utrzymania.

Rodzaje systemów przesównych:

 

 System przesówny, CP 45PA

 

System przesówny, CP 50 

 

 

System przesuwny, CP 155 

 

 System profilowy, TP 110

 

Autor : Reynaers

 

Źródło: budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Nocleg dla pracowników Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... O jak miło !!! znam tą firmę od kwater https://kwaterysilesia.pl/kontakt/ i powiem wam, ze nieraz korzystałem z ich gościny i zawsze zarówno ja i moi pracownic...
  • Własna firma Liczba postów: 30 Grupa: Firmy budow... Prowadzicie własne firmy? ___ Gry zuma
  • wywóz odpadów budowlanych Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jaka firma z kontenerami oferuje wywóz odpadów budowlanych Lublin ? Szukam kogoś do współpracy od zaraz.
  • Blog budowlany Liczba postów: 10 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z was szuka dobrego szklarza, który wykona na przykład lustra łazienkowe na wymiar lub szklane półki to ja mogę polecić dobrego szklarza z Gdyni. F...
  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 139 Grupa: Budowa i re... A gdzie szukać firm od zadań specjalnych ? bo ja ostatnio szukałem firmy, która oferuję taką usługę jak zrywanie asfaltu. Dobrze, że mam ogarniętego kolegę, któ...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 354

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >