Elastyczny uszczelniacz budowlany

Elastyczny uszczelniacz budowlany

Na rynku dostępny jest już Akryl Malarski, który dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły sprawia, że po utwardzeniu, spoina imituje fakturę gładzi, a wypełniony ubytek nie różni się od podłoża. Produkt niemal natychmiast zyskał uznanie wykonawców i spotkał się z ich bardzo dobrym przyjęciem. Czytaj dalej

 

Akryl Malarski to elastyczny uszczelniacz budowlany przeznaczony do wypełniania pęknięć, rys i szczelin w ścianach lub sufitach. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do powierzchni porowatych,  takich jak. beton, tynk, cegła, drewno, płyty G-K. Produkt jjest bezwonny i neutralny chemicznie.

 

 

Zastosowana w produkcie innowacyjna formuła ANTI STAIN FORMULA oraz ANTI CRACK FORMULA sprawia, że po utwardzeniu, spoina imituje fakturę gładzi, a wypełnienie nie różni się od podłoża. Dodatkowo utwardzona spoina daje się łatwo szlifować i malować, nie pęka i nie przebarwia się.

 

 

Czytaj również: Trwały montaż terakoty i gresu

 

 

Wszystko to sprawia, że akryl malarski Tytan Professional znakomicie nadaje się do wwypełniania rys, pęknięć i szczelinścianach i sufitach. Najlepiej zrobić to przed malowaniem, a uzyskany efekt gładzi spowoduje, że nie da się odróżnić wypełnienia od samej ściany. Akryl malarski nadaje się także znakomicie do uszczelniania ościeżnic drzwiowych, ram okiennych, parapetów, balustrad, listew przypodłogowych, czy cokołów, a także narożnych połączeń ścian, połączeń elementów konstrukcyjnych i budowlanych oraz połączeń przysufitowych (np. ściana – sufit podwieszany).

 

 

Czytaj również: Masa tynkarska odporna na czynniki atmosferyczne

 

Dane techniczne:

Odporność termiczna po utwardzeniu: od -20oC do +80oC

Tempo utwardzania: 1 mm na dobę (230C, 50%RH)

Czas obróbki: 5 do 10 min

Temperatura stosowania: od +5oC do +40oC

Ze względu na różnorodność stosowanych materiałów, przed użyciem należy wykonać próbę

 

Źródło: Selena / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17357 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 326

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >