Farba, która poradzi sobie z zakryciem trudnych plam i zacieków na ścianie

Farba, która poradzi sobie z zakryciem trudnych plam i zacieków na ścianie

Jak poradzić sobie z uporczywymi plamami czy zaciekami na ścianach? Jeśli zawiodą domowe sposoby, warto sięgnąć po rozwiązanie do zadań specjalnych – farbę MAGNAT ZACIEKI PLAMY, przeznaczoną do podkładowego malowania oraz renowacji ścian i sufitów. Nowy produkt w ofercie MAGNAT skutecznie izoluje trudne plamy, a także zabezpiecza powłokę przed rozwojem grzybów. Czytaj dalej

 

Plamy to utrapienie niejednego gospodarza domu. O ile z blatu kuchennego, stołu czy podłogi można pozbyć się ich stosunkowo łatwo, to w przypadku ścian, różnego rodzaju zabrudzenia mogą trwale zepsuć estetykę całego pomieszczenia. Co więcej, jeśli odpowiednio ich nie zabezpieczymy przed malowaniem, będą widoczne również spod warstwy nowej powłoki malarskiej. 


Farba, która poradzi sobie z zakryciem trudnych plam i zacieków na ścianie

 

Czytaj również: Farby antykorozyjne – jakie wybrać?

 

Najtrudniejsze nawet plamy skutecznie izoluje nowa farba MAGNAT ZACIEKI PLAMY. To produkt dedykowany do podkładowego malowania oraz renowacji ścian i sufitów. Bardzo dobrze radzi sobie z zabrudzeniami po zaciekach wodnych, sadzy, nikotynie, oleju oraz innych tłuszczach. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża i efektywnym kryciem. Może być stosowany zarówno na suche, jak i zawilgocone powierzchnie. MAGNAT ZACIEKI PLAMY zabezpiecza również powłokę przed rozwojem grzybów, dlatego nadaje się do malowania pomieszczeń szczególnie narażonych na działanie wilgoci, takich jak kuchnie, łazienki, pralnie i pływalnie. Produkt dostępny jest w opakowaniach o pojemnościach 400 ml i 800 ml. Nanosimy go w dwóch warstwach, za pomocą wałka lub poprzez natrysk.

 

Farba, która poradzi sobie z zakryciem trudnych plam i zacieków na ścianie

 

Czytaj również: Zasolenie zawilgoconych ścian budynku - jakie środki stosować, aby uniknąć problemu

 

Wszystkie wyroby z oferty MAGNAT są tworzone z myślą o aranżacji eleganckich, komfortowych wnętrz,  w których nie ma miejsca na uporczywe plamy. MAGNAT ZACIEKI PLAMY stanowi więc doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty marki. Dzięki zastosowaniu nowej farby, nawet szczególnie trudne zabrudzenia nie będą już stanowić problemu.


Źródło: RedPen PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16002 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 100

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >