FatMax w rozmiarze XL

FatMax w rozmiarze XL

Producent narzędzi Stanley rozszerza portfolio marki, wprowadzając na rynek nową linię - FatMax XL.


Firma Stanley, producent narzędzi ręcznych, wprowadza na polski rynek nową linię produktów. Zastosowano w nich liczne rozwiązania, usprawniające pracę fachowców w dziedzinie budownictwa i remontów. Nowe produkty, sprzedawane pod nazwą FatMax XL, stanowić będą w ofercie narzędzi Stanley półkę „premium”. Linia obejmować będzie podstawowe narzędzia, takie jak miary, poziomnice, noże, wkrętaki czy sznury traserskie oraz zaawansowane laserowe urządzenia miernicze, tj. lasery krzyżowe i kątowniki laserowe. W nowej linii znajdziemy także szeroki wybór toreb i kieszeni na narzędzia oraz skórzany pas. Wszystkie produkty z linii FatMax XL wykonane są z materiałów gwarantujących ich długowieczność.

„Wprowadzając linię FatMax XL, udostępniamy polskim Klientom produkty z najwyżej półki, które cieszą się uznaniem użytkowników z rynków Europy Zachodniej”, powiedział Andrzej Mroczek, Product Manager w Stanley Sales and Marketing Poland. „Produkty z tej linii przeznaczone są dla osób, które poszukują niezawodnych narzędzi, ułatwiających rozwiązywanie problemów, jakie pojawiają się w trakcie prac remontowo-budowlanych. Na przykład miara stalowa FatMax XL została zaprojektowana tak, aby umożliwiać dokonanie pomiaru w poziomie na odległość aż 4 metrów. Odpowiednia szerokość taśmy, wzmocnienie w postaci specjalnej folii oraz zaczepy miernicze sprawiają, że jedna osoba, bez pomocnika, może dokładnie wymierzyć odległości, zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz budynku”, wyjaśnia Andrzej Mroczek.

Narzędzia Stanley FatMax XL będą w sprzedaży od połowy maja w profesjonalnych sklepach narzędziowych na terenie całej Polski. Producent udziela na nie rocznej gwarancji.

Miara stalowa FatMax XL
Miara stalowa FatMax XL jest dostępna w dwóch długościach: 5m i 8 m. Jest to najszersza z dostępnych miar. Jej szerokość - 35 mm - decyduje o możliwości wysunięcia taśmy w poziomie na odległość aż 4 metrów. Pierwsze 15 centymetrów taśmy zabezpieczone zostało termoplastyczną powłoką BladeArmor, co redukuje w 95% możliwość jej złamania. W celu przedłużenia trwałości podziałki, taśma pokryta została odporną na zniszczenia folią MYLAR. Taśma wyposażona jest w zaczep mierniczy, który ułatwia samodzielną pracę. Zaczep posiada trzy nity mocujące, co - w porównaniu z tradycyjną taśmą z dwoma nitami -  podnosi skuteczność pomiaru o 40%. Miara zamknięta jest w odpornej na wstrząsy, estetycznej obudowie, która dzięki specjalnemu zaczepowi może być przyczepiana do paska. Ergonomiczny kształt  obudowy znacznie podnosi łatwość użytkowania. Miara ma blokadę i automatyczne zwijanie.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Sugerowana cena:
Miara stalowa FatMax XL 5 m – 109,00 PLN (brutto)

Źródło: Effective Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16550 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >