Instalacje grzewcze – lista artykułów

Ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie domu: kotły na drewno

System ogrzewania drewnem jest właściwym wyborem dla coraz większej liczby osób, które są zaniepokojone stanem środowiska. W przeciwieństwie do systemów bazujących na paliwach kopalnych, drewno jest całkowicie odnawialnym surowcem, które po spaleniu nie powoduje wzrostu dwutlenku węgla. Dwutlenek węgla jest częścią naturalnego cyklu wzrostu roślin i w drewnie występuje w naturalnej ilości.

Jaką farbą pomalować stare kaloryfery?

Moment, w którym wprowadzamy się do mieszkania kupionego na rynku wtórnym, często wiąże się z dużymi nakładami na remont wnętrza. Nie musimy jednak całkowicie zmieniać jego wyposażenia. Jeśli odnowimy kaloryfery, zamiast zastępować je nowymi, zaoszczędzimy naprawdę sporo pieniędzy i czasu.

Designerskie grzejniki do przedpokoju

Wraz z jesienią nadeszły chłodne i pochmurne dni. Jeżeli brakuje nam słońca, to warto zadbać o ciepłą i przytulną atmosferę w domowej przestrzeni, zaczynając od przedpokoju. Dzięki grzejnikom marki Purmo zabezpieczymy hol przed wychłodzeniem oraz urozmaicimy jego aranżację.

Jak ogrzewać dom, aby nie zwiększać ilości smogu?

Zmiana sposobu ogrzewania domu na nowoczesną instalację z kondensacyjnym kotłem gazowym niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest niewielka emisja szkodliwych substancji do atmosfery, co przekłada się na lepszą jakość powietrza, wolną od pyłów zawieszonych. W ten sposób nie zatruwamy siebie i środowiska, a nasze zdrowie jest w lepszej kondycji.

Powietrzna pompa cieplna - najlepsze rozwiązanie, kiedy modernizujemy starą instalację grzewczą

Nowoczesne technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii zdobywają coraz większą liczbę zwolenników. Nie inaczej jest z powietrznymi pompami ciepła, które idealnie sprawdzą się przy modernizacji istniejących instalacji grzewczych, np. z klasycznym kotłem gazowym. Oprócz zalet czysto ekonomicznych, takie rozwiązanie ma także wiele walorów użytkowych.

Hybrydowe ogrzewanie - Kocioł olejowy z powietrzną pompą ciepła

Urządzenia hybrydowe to rozwiązania stosunkowo nowe, jednak na tyle sprawdzone, że nie ma powodów, aby się ich obawiać. Decydując się na system składający się z nowoczesnego kotła olejowego i powietrznej pompy ciepła zyskać można naprawdę wiele, a płynące z tego korzyści będą odczuwalne niemal od razu.

Grzejnik do nowoczesnych pomieszczeń poziomy i pionowy

Nic tak nie rozpala wyobraźni jak wspomnienie słonecznych wakacji, spędzonych w ciepłej Grecji. Jednak po lecie przychodzą chłodne dni, w które trzeba zadbać o komfortową temperaturę w mieszkaniu. Dlatego warto postawić na funkcjonalność grzejnika Kos i cieszyć się ciepłem przez cały rok.

Nowa generacja gazowych kotłów kondensacyjnych

Chociaż obecnie mamy pełnię lata, warto już teraz zapoznać się z propozycjami produktowymi, które będą hitami nadchodzącego sezonu grzewczego – kondensacyjnymi kotłami gazowymi. Wybór odpowiedniego urządzenia to ważna inwestycja na lata, dlatego też warto być na bieżąco z najnowszą ofertą rynkową.

Grzejnik do nowoczesnej kuchni

Biorąc pod uwagę ogromną popularność, jaką cieszą się warsztaty kulinarne i konkursy gastronomiczne, można zaryzykować stwierdzenie, że przygotowywanie posiłków stało się dla wielu ludzi jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu. Aby wspólne gotowanie z rodziną lub przyjaciółmi było jeszcze przyjemniejsze, warto zadbać o odpowiednią aranżację kuchennego wnętrza.

Nowoczesne piece wolnostojące, akumulujące ciepło

Zaawansowane technologicznie i niezwykle silne, a przy tym zgrabne i eleganckie. Nowe piece wolnostojące polskiego producenta Kratki.pl zachwycają nietypowym kształtem.


Stron: 62 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17670 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >