Grzejniki – lista artykułów

Jak wybrać idealny kolor grzejnika do wystroju wnętrza?

Obecne trendy w aranżacji wnętrz nie pozostawiają wątpliwości - kolor ma moc! Zarówno jako motyw przewodni, jak i znaczący detal musi się pojawić w każdym modnie urządzonym pomieszczeniu. Barwne akcenty powinny jednak nie tylko zdobić, ale też pełnić dodatkowe funkcje. W tej roli sprawdzą się kolorowe grzejniki. Jak umiejętnie wprowadzić je do wnętrz? Podpowiadamy!

Głowice termostatyczne - co warto o nich wiedzieć?

Komfort w domu w czasie zimnych miesięcy zależy w dużej mierze od temperatury panującej w pomieszczeniu. Jednak nadmiernie nagrzane mieszkanie, nie tylko jest absolutnym przeciwieństwem komfortu, ale też generuje wysokie rachunki dla domowego budżetu. Optymalnym rozwiązaniem jest głowica termostatyczna. Pozwala regulować pracę grzejników stalowych, aluminiowych i bimetalicznych w systemach centralnego i autonomicznego ogrzewania.

Stylowy i funkcjonalny grzejnik do łazienki

Design na najwyższym poziomie mógłby wydawać się czymś, co znajduje się na przeciwległym biegunie praktyczności. Połączenie tych cech musiałoby być więc pójściem na kompromis i rezygnowaniem z części rozwiązań. NIVA Bath i NIVA Electric nie są jednak żadnymi ustępstwami. Co kryją w sobie grzejniki od Vasco?

Czym się chłodzić w mieszkaniu, w którym nie mamy klimatyzacji?

Chłodzenie w samochodach stało się standardem, choć spędzamy w nich dużo mniej czasu niż w domu. Jednak, czy aby mieć przyjemną temperaturę w swoich 4 kątach w okresie letnim musimy instalować klimatyzację? Nie, gdyż pomieszczenia ochłodzą grzejniki, które pracują w trybie ogrzewania podczas zimy i chłodzenia latem.

Dlaczego lepiej wybrać grzejnik aluminiowy niż stalowy?

Budując dom, wyposażając mieszkanie lub robiąc remont, natrafiamy na wiele trudnych decyzji. Jedną z nich jest z pewnością wybór grzejników. Przecież komfort cieplny to kluczowy element, aby nasz dom był wygodny i przyjazny na co dzień. Czym zatem charakteryzują się grzejniki stalowe, a czym grzejniki aluminiowe? Jak działają? Jaka jest ich efektywność? Na co zwrócić uwagę przy wyborze danego modelu?

Klimakonwektor - funkcjonalne rozwiązanie, które latem chłodzi a zimą przyjemnie grzeje

Globalne ocieplenie coraz częściej zaskakuje nas afrykańskimi temperaturami, ale też chłodnymi wieczorami w środku lata. Konstruktorzy mając na uwadze zmiany klimatyczne naszego kontynentu opracowali grzejnik, który latem chłodzi, a w zimne dni zapewnia optymalne ciepło. Klimakonwektor VIDO S2 to nowa propozycja, dzięki której zadbamy o optymalną temperaturę w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych przez cały rok.

Grzejniki elektryczne - komu się to opłaca?

Grzejniki elektryczne to przede wszystkim rozwiązanie dla osób, które zdecydują się na innowacyjne, zdrowe oraz oszczędne ogrzewanie wnętrz. Zamiast inwestować w przestarzałą i mało wydajną kotłownię, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dzisiaj jest zakup funkcjonalnych, praktycznych oraz energooszczędnych grzejników elektrycznych. Pozwoli to na stworzenie nowoczesnej, ekologicznej przestrzeni, emanującej naturalnym i zdrowym powietrzem.

Jak dobrać odpowiedni kaloryfer do swojego domu

Wybór kaloryfera to coś to dotyczy praktycznie nas wszystkich. Ciekawe jednak czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki kaloryfer odpowiednio wybrać do swojego domu. Większość ludzi, gdyby usłyszało takie pytanie od swojego znajomego rozważałoby z pewnością nad jego aspektami wizualnymi oraz tym, jak wkomponować go w obecne elementy domu. Jednak okazuję się, że przy wyborze kaloryfera istnieje mnóstwo czynników niezależnych z aspektami wizualnymi, które należy wziąć pod uwagę podczas podejmowania decyzji o zakupie konkretnego modelu grzejnika.

Kiedy brakuje miejsca na tradycyjny grzejnik, warto wybrać pionowy

Zdarza się, że trudno nam rozmieścić meble i grzejniki (szczególnie w małych pomieszczeniach). Warto sięgnąć wówczas po grzejniki pionowe, których szerokość jest mniejsza niż 0,5 metra. Są tak wąskie, że zainstalujesz je niemal w dowolnym miejscu.

Grzejniki w kolorach roku 2021 Ultimate Grey i Illuminating

Modne aranżacje to przede wszystkim wnętrza bazujące na nowatorskim designie i wpisującym się w obecne trendy stylu naszego domowego azylu. Trzeba jednak przyznać, że podążanie za popularnymi wizjami architektonicznymi może być tyleż kosztowne, co męczące. Na szczęście jednak istnieje satysfakcjonujące rozwiązanie – dodatki. Podpowiemy, jak cieszyć się wpisującym się w aktualny kanon piękna mieszkaniem bez konieczności regularnego przeprowadzania w nim gruntownego remontu.


Stron: 44 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18325 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >