Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

Poddasze - jak je urządzić? Nieograniczone aranżacje poddasza z oknami zdalnie sterowanymi

Widok wysoko zamontowanych okien skłania do postawienia szeregu pytań: jak je obsługiwać? Jak zaciągnąć roletę? A co w przypadku gdy przy otwartym oknie spadnie deszcz? Odpowiedzią na te wszystkie pytania jest RotoTronic – inteligentne okno w dachu

Automatyka do bram: systemy automatyki do bram – lampa ostrzegawcza LUCY

Każda znana na rynku firma powinna mieć swoje nieformalne logo – na pierwszy rzut oka rozpoznawalny produkt – ikonę - natychmiast, bez wątpliwości i nierozłącznie kojarzący się z marką.

Cyfrowe systemy sterowania ogrzewaniem - temperatura na żądanie

Kluczowym czynnikiem przesadzającym o naszym samopoczuciu w domowym zaciszu jest odpowiednia temperatura otoczenia.

Centrale wentylacyjne DOSPEL - sterownik

Każdy z nas ceni sobie wygodę. Wybieramy urządzenia łatwe w obsłudze, w pełni zautomatyzowane, które w znacznym stopniu ułatwią nam życie.

Mechanizm spłukujący elektroniczny Teceplanus

Urządzenia elektroniczne na dobre wkroczyły do naszego życia. Okazuje się, że na co dzień wyręczają nas nawet w najbardziej prozaicznych czynnościach.

Na całe życie...

Niektórzy uważają, że pilot to największy wynalazek XX wieku. Faktem jest, że zdalne sterowanie zrewolucjonizowało nasze życie, a jeśli ktoś myśli inaczej niech spróbuje wyobrazić sobie telewizor bez pilota...

"Z-Wave" – jeden system sterowania do wszystkich urządzeń! Teraz także w produktach FAKRO

Inteligentne domy to przyszłość mniej odległa niż się wydaje. Firma FAKRO podąża za najnowszymi trendami w świecie techniki i już wkrótce zacznie wyposażać swoje produkty – okna i akcesoria do okien (rolety, żaluzje) w elementy systemu Z-Wave.

Przydatny drobiazg

Nieduże, estetyczne urządzenie w białym kolorze ozdobi biurko w twojej firmie lub szafkę nocną w domu i mieszkaniu.

Inteligentny napęd do paneli przesuwnych

Niezawodna automatyka zapewniająca bezpieczne działanie, zużywająca bardzo niewiele energii bądź wcale, łatwa w montażu i estetyczna: oto wyzwanie, któremu sprostała francuska firma Mantion tworząc system okuć do paneli przesuwnych.

W trosce o wygodę

Zainwestowaliśmy w naszą wygodę i bezpieczeństwo montując w domu automatykę bramy wjazdowej i garażowej. Już nie musimy wracając zimowym wieczorem do domu, wysiadać z ogrzewanego samochodu i zgrabiałymi dłońmi szukać kluczy...


Stron: 65 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  61 62 63 64 65  ▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17309 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >