Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

Siła mięśni kontra siłownik

Projektując dom naszych marzeń myślimy o tym, aby był jak najbardziej wygodny, funkcjonalny, nowoczesny i... z dużym garażem. W dzisiejszych czasach nikt już nie wyobraża sobie sytuacji, że w rodzinie nie ma ani jednego samochodu. Auto jest potrzebne tak samo, jak choćby telefon komórkowy. Jednak nie tak łatwo jest je schować.

Multialternatywa

Z połączenia walorów i funkcji czterech dotychczasowych urządzeń sterujących do pomp powstał nowy, rewolucyjny Auraton 1111 Multi - produkt, który sprosta potrzebom najbardziej wymagających

Auraton znowu PLUSuje

Jeszcze więcej użytecznych funkcji. 6 różnych poziomów temperatur, funkcja urlopowa, dodatkowe gniazdo 230 V oraz ergonomiczna, obrotowa antena teleskopowa - to tylko niektóre z bonusów zaoferowanych przez firmę Lars, która wprowadziła właśnie na rynek nowy regulator temperatury - Auraton 2020 TX Plus

Bezpieczniej z automatem przy bramie

Sama otwiera, zamyka, chroni człowieka przed opadami i złodziejami. Pozwala komfortowo żyć a na dodatek sprawia, że czujemy się bezpiecznie za bramą w swojej własnej ogrodzonej przestrzeni. Automatyka cieszy się coraz większym powodzeniem wśród właścicieli domów jednorodzinnych, którzy chronią swoją prywatność i cenią bezpieczeństwo najbliższych.

Bezpieczeństwo pożarowe budynków

Nieodpowiednie posługiwanie się ogniem, wady urządzeń i instalacji elektrycznych oraz ich nieprawidłowa eksploatacja, a także wyładowania atmosferyczne – to zgodnie z danymi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej najczęstsze przyczyny pożarów. Według danych PSP tylko przez pierwszych dziesięć miesięcy 2006 roku odnotowano w Polsce blisko 150 tys. pożarów. W ich wyniku zginęło prawie 500 osób, a rannych zostało ponad 2,5 tys. Oprócz ofiar w ludziach pożary spowodowały olbrzymie straty materialne. Wielu niepożądanych skutków udałoby się uniknąć, stosując niepalne materiały budowlane, takie jak skalna wełna mineralna służąca m.in. do izolacji przeciwpożarowej budynków.

Optyczna krawędź bezpieczeństwa FAAC - nowy, unikalny produkt na rynku

Nowa listwa optyczna FAAC została opracowana dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania bram automatycznych, zgodnie z ostrymi wymogami europejskich norm bezpieczeństwa.

Nowość FAAC

Siłowniki D 600 i D 1000 są przeznaczone do bram przydomowych na jeden i dwa samochody jak i do garaży zbiorczych na małe osiedla. Nowe napędy FAAC D600 i D1000 mają nowoczesny wygląd pasujący nawet do najbardziej wykwintnego garażu. Nylonowa opatentowana podstawka automatu zapewnia szybki montaż siłownika przy suficie garażu, redukując czas instalacji nawet o 40%.

Elektryczne markizy zasilane energią słoneczną - porady, zalety

Markizy są najskuteczniejsze wśród akcesoriów, które latem zabezpieczają sypialnie na poddaszu przed przegrzewaniem. Specjalny materiał, z którego są wykonane, absorbuje promienie słoneczne zanim zdołają dotrzeć do szyby, nawet o 98% redukując ilość ciepła przedostającego się do pomieszczenia. Markizy oferowane przez VELUX montuje się na zewnątrz okna, rozwija ręcznie od wewnątrz lub steruje zdalnie za pomocą pilota. Dodatkową zaletą markiz jest swobodna możliwość otwierania okna, gdyż dostosowuje się ona samoczynnie do stopnia jego uchylenia.


Stron: 64 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  62 63 64

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >