Inteligentne rozwiązania w łazience

Inteligentne rozwiązania w łazience

W nowoczesnych łazienkach publicznych wprost nie może zabraknąć inteligentnych rozwiązań sanitarnych wykorzystujących działanie czujników podczerwieni i spełniających funkcję automatycznego przepłukiwania. Czytaj dalej

 

Elektroniczna spłuczka SCHELLTRONIC w klasie „A” Well Public pozwala jednocześnie zapewnić wzorową higienę i efektywnie ograniczyć zużycie wody, a przy tym stanowi ultranowoczesną ozdobę wnętrza.

 

Trendy w wyposażaniu łazienek zmierzają w kierunku rozwiązań bezdotykowych, reagujących na obecność użytkowników znajdujących się w zasięgu czujnika ruchu. Przyczyniają się do tego między innymi rosnące wymagania odnośnie higieny i komfortu użytkowania pomieszczeń sanitarnych, a także wymogi oszczędności.

 

Czytaj również: Poręcze usprawniające dla osób ograniczonych ruchowo

 

Elektroniczna spłuczka pisuarowa SCHELLTRONIC dba o wygodę użytkowania, utrzymanie ceramiki sanitarnej w należytej czystości, a przy tym pozwala ograniczyć ilość zużywanej wody. Potwierdzeniem jej ekologicznego charakteru jest uzyskana ocena „A” w klasyfikacji Well Public. Dodatkową zaletą armatury z tej serii jest nowoczesny, subtelny design, dzięki któremu wtapia się ona w nowoczesne wnętrze, pozostając jego harmonijnym elementem.

 

 

Program: oszczędzanie wody

W dobie rosnących kosztów uzdatniania wody świadomi inwestorzy decydują się na rozwiązania inteligentne, regulujące stopień jej zużycia. Elektroniczna spłuczka SCHELLTRONIC została zaprogramowana w sposób umożliwiający wysokie oszczędności wody, dzięki automatycznemu sterowaniu czasem i natężeniem wypływu. Przepływ został ustawiony na poziomie zaledwie 0,3 l/s.

 

Czytaj również: Funkcjonalna i stylowa łazienka dzięki dodatkom

 

Mechanizm uruchamia się na podczerwień, w momencie odejścia użytkownika z zasięgu fotokomórki. Czas spłukiwania może być ustawiany w zakresie od 2 do 15 sekund. Inteligentne rozwiązanie pozwala ponadto na utrzymanie odpływu ceramiki sanitarnej w czystości. Umożliwia to funkcja płukania antystagnacyjnego, uruchamiana po 24 godzinach od ostatniego użycia.

 

 

Dopasowany element przestrzeni

Minimalistyczny design i łatwe podłączenie to główne cechy, których poszukują projektanci łazienek. Spłuczka SCHELLTRONIC jest zasilana baterią alkaliczną 9 V, dlatego jej instalacja nie wymaga prowadzenia dodatkowych kabli. Można ją estetycznie zamontować w dowolnym miejscu łazienki z doprowadzeniem wody. Elegancki, lśniący stożkowaty kształt spłuczki sprawia, że harmonijnie komponuje się z nowoczesną armaturą umywalkową o prostych, geometrycznych kształtach.

 

Czytaj również: Nowoczesne konsole podumywalkowe

 

W smukłym korpusie umieszczono wkładowy zawór elektromagnetyczny ze zintegrowanym filtrem wstępnym, gwarantującym długowieczność mechanizmu. Obudowa wykonana w całości z mosiądzu jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i zarysowanie, a gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie.

Źródło: Echo PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • jaką wannę wybrać? Liczba postów: 46 Grupa: Ciekawe pom... Ja uwielbiam kąpiele w wannie, więc u nas w łazience jest duża wanna 160x75 cm. Marki Galatea Smooth, to wanna wolnostojąca z konglomeratu bez korka i syfonu. K...
  • zmywarka dla 2 osób? Liczba postów: 190 Grupa: Porady i op... Bo pewnie to nie Ty zmywasz naczynia ;) Ja sobie nie wyobrażam już zycia bez zmywarki, oszczędzam mnóstwo czasu. A co do tabletek, o które wczesniej pytałam, t...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3728 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Pościel Liczba postów: 62 Grupa: Najnowsze t... materac to jedno, wiadomo, warto go mieć, ale ja jeszcze dodatkowo zainwestowałam w ochraniacz na materac, bardzo fajna i konkretna sprawa :) Zwłaszcza dla mały...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 162 Grupa: Najnowsze t... materac to jedno, wiadomo, warto go mieć, ale ja jeszcze dodatkowo zainwestowałam w ochraniacz na materac, bardzo fajna i konrketna sprawa :) Zwłaszcza dla mały...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17327 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >