Jakie drzwi wewnętrzne wybrać? Drzwi z okleiną imitującą naturalne drewno.

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać? Drzwi z okleiną imitującą naturalne drewno.

Wysoka jakość, klasyka, precyzyjne wykonanie i największy wybór oklein inspirowanych naturą – tak w dużym skrócie można opisać kolekcję Natura HR z Grupy Elegance, najnowszą linię skrzydeł drzwiowych firmy Classen.


Dzięki prostym wykończeniom i tradycyjnym wzorom, skrzydła drzwiowe Natura HR przypadną do gustu każdemu, kto chciałby bez wychodzenia z domu znaleźć się bliżej przyrody.

 

Kolekcję Natura HR wyróżniają okleiny CPL imitujące okleiny naturalne, o dwukierunkowym ułożeniu słoi drewna, które przebiegają wzdłuż dłuższych krawędzi skrzydła i poprzecznie w jego środkowej części. Dzięki temu uzyskuje się efekt tradycyjnych drzwi ramowych.

 

Najnowszą kolekcję skrzydeł drzwiowych tworzą cztery podstawowe modele, które w zależności od typu wnętrza, pozwolą na jego rozświetlenie (szkło mleczne na większej powierzchni drzwi) lub nadadzą mu przytulnego charakteru (brak szyby). Każdy z modeli dostępny jest w okleinach tradycyjnych, takich jak akacja, cedr, dąb bielony, klon 2k, orzech 2k, wenge i wiśnia 2k oraz w okleinach egzotycznych: cocobolo, makassar, outline i zebrano.

 

Kolekcja Natura HR należy do Grupy Elegance, charakteryzującej się specjalnie wzmocnioną konstrukcją Classen Hybryda, która dodatkowo usztywnia skrzydła i gwarantuje jego trzykrotnie wyższą stabilność w stosunku do standardowej konstrukcji. Drzwi z kolekcji Natura HR pokryte są obustronnie płytą drewnopochodną okleinowaną laminatem „Classen CPL”, „Classen Iridium” lub folią PVC, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne.

 

Do modeli tworzących najnowszą kolekcję proponowane są ościeżnice: New Arcus, Arcus i Standard 2-PACK. Szczególnie polecane są ościeżnice New Arcus, które ze względu na wygładzony kształt, idealnie pasują do profilu przylgi R, a całość dzięki temu prezentuje się niezwykle efektownie.  

Prosta forma skrzydeł drzwiowych Natura HR oraz odpowiednio dobrana kolorystyka sprawią, że każde pomieszczenie zamieni się w oazę spokoju i komfortu.

Źródło: Imago PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17201 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >