Klucz grzechotkowy do miejsc o ograniczonej przestrzeni ruchowej

Klucz grzechotkowy do miejsc o ograniczonej przestrzeni ruchowej

Dobra grzechotka to podstawa wyposażenia warsztatu. Stanowi serce każdej skrzynki narzędziowej. Kamasa Tools, w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, stworzyła grzechotkę K 4133, która pozwala na znaczny skok gwintu tylko przy 5º obrocie.

 

Klucz grzechotkowy K 4133 marki Kamasa Tools jest dwukierunkowy i ma długość 205 mm. Przełącznik pozwalający na zmianę trybu pracy klucza znajduje się w główce narzędzia. Klucz posiada mocny, 72-zębowy mechanizm z blokadą. Duża liczba ząbków w połączeniu z zapadką wymagającą tylko 5º przeskoku, pozwala na szybką pracę - także w miejscach o ograniczonej przestrzeni ruchowej, gdzie zwykły klucz płaski nie mógłby zostać zastosowany. Kompaktowa główka zapadki urządzenia zawiera przycisk do szybkiego wypinania. Niewielki rozmiar tego elementu stanowi dodatkowy atut w miejscach trudno dostępnych.

 

Czytaj również: Wkrętaki nieodłącznym elementem wyposażenia warsztatu

 

 

Klucz K 4133 wykonano z wysokogatunkowej stali chromowo-wanadowej. Odpowiednia ilość stopu chromu i wanadu gwarantuje wytrzymałość narzędzia w trakcie pracy pod dużymi obciążeniami. Dzięki temu grzechotka jest odporna na wszelkie odkształcenia plastyczne i ścieranie. Chromowane wykończenie klucza zapewnia dodatkowo ochronę antykorozyjną.

 

 

Komfort pracy umożliwia ergonomicznie wyprofilowany uchwyt. Rączka narzędzia pewnie trzyma się dłoni w trakcie dokręcania czy luzowania śrub. Gładka, gumowana powierzchnia rękojeści zapobiega wyślizgiwaniu się narzędzia z ręki oraz ułatwia utrzymanie go w czystości, co przydaje się przy pracy w zaolejonym środowisku.

 

Czytaj również: Wytrzymałe wkrętaki z wzmocnionej stali

 

 

Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta tworzone są z myślą o skutecznej i komfortowej pracy. Wykonane są z najwyższą precyzją, z wysokiej jakości materiałów. Zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools – najbardziej krytyczną grupę Klientów. Dodatkowo posiadają dożywotnią gwarancję, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.

Źródło: Publicon / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17326 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >