Młotki z tłumikiem drgań

Młotki z tłumikiem drgań

Nową generację młotków, charakteryzuje wysoko wydajny system tłumienia drgań oraz doskonała kontrola energii uderzenia przy jednoczesnym zminimalizowaniu jego wpływu na użytkownika. Dzięki młotkom każde zadanie można teraz wykonać szybciej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Czytaj dalej

 

Stanley, wiodący producent narzędzi i elektronarzędzi, wprowadza na rynek nową generację młotów z system tłumienia drgań. Unikalna, opatentowana konstrukcja młotów pozwala na dostarczenie jeszcze większej siły uderzeniowej zwiększając tym samym wydajność pracy. W młotach wykorzystano kołnierz Stanley® Antivibe® łączący obuch z trzonkiem młota. Wykonany ze specjalnej mieszanki gumowej, która aktywnie absorbuje drgania, pomaga chronić użytkowników przed urazami.

 

 

 

 


Cała gama nowych młotów Stanley FatMax® Antivibe™ obejmuje trzy młoty wyburzeniowe z długą rękojeścią, trzy młoty wyburzeniowe z krótkim trzonkiem: przebijak do wybijania otworów, młot kowalski i młot konstrukcyjny oraz trzy młotki ciesielskie: 397 g z pazurem zakrzywionym, 397 g z pazurem prostym i 482 g z pazurem prostym.Młoty wyburzeniowe Stanley FatMax® Antivibe™ to młoty z trzonkiem wyposażonym w system tłumiący drgania. Opatentowany, zaokrąglony kształt obucha trwale połączonego z uchwytem pozwala dostarczyć dwukrotnie więcej skupionej energii uderzenia w porównaniu do młotów standardowych. Niełamliwa, polipropylenowa, drążona rękojeść wypełniona materiałem tłumiącym, absorbuje wstrząsy i wibracje powstające podczas uderzenia i jest znacznie bardziej wytrzymała niż stosowane w tradycyjnych młotach wyburzeniowych drewniane trzonki. Optymalna konstrukcja trzonka z pełną kontrolą chwytu na rękojeści gwarantuje uderzanie w cel z maksymalną siłą.

 
Młotki ciesielskie Stanley FatMax® Antivibe™ z pazurem prostym lub odgiętym są lekkie, a jednocześnie dysponują większą siłą uderzenia i wytwarzają mniejsze wibracje w stosunku do młotków standardowych. Osiągnięto to dzięki zmniejszeniu masy obucha i równoczesnemu powiększeniu pola optymalnego trafienia w jego części roboczej, jeszcze bardziej koncentrując siłę uderzenia w jednym miejscu, zapewniając łatwiejsze trafienie w gwóźdź i mniej chybień. Młotki ciesielskie są optymalnie wyważone, dzięki czemu ograniczono utratę energii uderzenia podczas ruchu wahadłowego i opadania obucha. Młotek Stanley FatMax® Antivibe™ 397 g uderza jak standardowy młotek 567 g, a Stanley FatMax® Antivibe™ 482 g uderza jak standardowy młotek 624 g. Młotki Stanley FatMax® Antivibe™ posiadają kołnierz niwelujący wibracje, gumowaną, antypoślizgową, formowaną na trzpieniu i wytrzymałą rękojeść, stalowy zderzak chroniący trzonek oraz stalowy rdzeń zakończony kamertonem, który biegnie przez całą długość trzonka i gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość narzędzia.


 

 

 


 Źródło: effectivepr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >