Nowoczesne domy bez pozwolenia

Nowoczesne domy bez pozwolenia

Szukasz rozwiązania, które zapewni wygodę, a jednocześnie nie będzie się wiązało z uciążliwymi formalnościami? Sprawdź domy modułowe, które nie są na trwałe związane z gruntem. Chociaż można zmienić ich lokalizacje, to metraż domku może wynosić nawet 35 metrów.

 

Jest to więc ciekawa oferta dla każdego, kogo interesuje dom bez pozwolenia. Obiekty przystosowywane są do potrzeb klientów, więc mogą być później wykorzystywane jako domki całoroczne lub weekendowe. Specjalnie dostosowany moduł ogrzewania sprawi, że dom 35m2 będzie przytulny nawet zimą.

 

Własny domek bez pozwolenia

Jeżeli nie chcesz kupować domu za setki tysięcy złotych, cenisz sobie nowoczesne rozwiązania lub po prostu chcesz mieć możliwość zamieszkania w każdym miejscu, dom modułowy to najlepszy wybór. Firma zajmująca się ich tworzeniem wykorzystuje drewno konstrukcyjne C24, dzięki czemu konstrukcja drewniana jest bardzo solidna. Specjalna termiczna wełna mineralna zapewnia świetną izolację konstrukcji, a dzięki 3-szybowym oknom PCV zyskasz duży komfort. Domki drewniane wyposażone są w instalację elektryczną, którą można wykorzystać między innymi do podłączenia klimatyzacji, sprzętu AGD oraz oświetlenia. Nie musisz jednak zajmować się tym samemu, bo wykonawca dostarczy ci kompletny dom, na co może się składać również wyposażenie.

 

Czytaj również: Domy do 35m2 cieszą się coraz większą popularnością. Skąd takie nagłe zainteresowanie wśród Polaków małymi domkami?

 

Nowoczesne domy bez pozwolenia

 

Ile trwa realizacja zamówienia?

Najczęściej wybierany dom modułowy 35m2 można mieć już po miesiącu, a dodatkowo wprowadzić się do niego w momencie, w którym dom zostanie postawiony. Na życzenie klienta firma wykonana eleganckie meble na wymiar, zamontuje zmywarkę, lodówkę, pralkę i pozostałe sprzęty, a także wykona wszystkie inne prace. Możesz więc kupić dla siebie dom bez pozwolenia i spełnić marzenie rodziny lub zainwestować w taki obiekt po to, aby wynajmować go turystom.

 

Spotkanie w sprawie przedstawienia oferty na dom

Pomimo stale rosnącego zainteresowania domami https://ikadom.pl/, firma zawsze utrzymuje wysoką jakość i zadeklarowane terminy. Nie ma więc co się zastanawiać nad postawieniem takiego domku, zwłaszcza że cena jest niska, a przed podjęciem decyzji można zobaczyć kilka przykładowych realizacji. Zajrzyj więc na stronę polskiego producenta domków stawianych bez zezwolenia i umów na spotkanie. Realizacje firmy zawsze budzą duże zainteresowanie, co wynika z ciekawego projektu, nowoczesnych rozwiązań oraz doskonałej jakości. Warto więc samemu sprawdzić, czy takie rozwiązanie będzie odpowiednie i zamówić dla siebie domek.

 

Czytaj również: Czy domy drewniane spełniają nowe warunki techniczne WT 2021

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17073 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >