Pokrycia dachowe – lista artykułów

Twój bezpieczny dach

Planując wystrój Twojego domu myślisz o każdym, najdrobniejszym szczególe. Cały proces zaczyna się od fundamentów, następnie przychodzi szkielet, oraz dach. My postanowiliśmy więc skupić się właśnie na najwyższym elemencie struktury Twojego domu. Jeśli chodzi o malowanie, to myśląc o nim zazwyczaj zwracamy uwagę na ściany poszczególnych pomieszczeń. Równie istotne jest jednak efektywne pomalowanie dachu, przy czym tu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Postanowiliśmy więc nieco bliżej przyjrzeć się najlepszym farbom do malowania dachu.

Panel dachowy imitujący strukturę drewna - innowacyjne rozwiązanie na pokrycie dachu.

Aby dostarczać inwestorom najlepsze rozwiązania dachowe, dopasowane do potrzeb współczesnej architektury na rynku zadebiutował panel dachowy Retro Pladur Relief Wood. Nowy produkt to połączenie oryginalnego wyglądu, uzyskanego dzięki zastosowaniu innowacyjnej powłoki naśladującej strukturę drewna, z trwałością niemieckiej stali.

Nowy – grafitowy wariant dachówki.

Cieszące się dużą popularnością dachówki ceramiczne zostały poszerzone o kolejny wariant kolorystyczny. Odznaczające się dużym rozmiarem i łatwym montażem dachówki będą teraz dostępne w uniwersalnym graficie, pasującym do wielu projektów, przez co grono ich zwolenników może się znacznie poszerzyć.

Kim jest dekarz i jak znaleźć dobrego fachowca do budowy domu?

Choć to on sprawia, że cztery ściany stają się domem, nazwa opisujące jego zawód dla wielu rozpoczynających swoją pierwszą budowę jest dość enigmatyczna. Kto kładzie dach twojego domu? To DEKARZ. Zobaczmy z bliska, czym się zajmuje i czego powinieneś oczekiwać zapraszając profesjonalnego dekarza na swoją budowę!

Dlaczego dach przecieka? Najczęstsze przyczyny

Jakość pokrycia dachowego najlepiej weryfikują trudne warunki atmosferyczne. Tajemnicze wykwity na ścianach i zawilgocone poddasze to nieodzowny znak, że nadeszła pora, by wziąć dach pod lupę. Sprawdź, co może być przyczyną ewentualnych mankamentów na pokryciu.

Na jakim rodzaju dachu najlepiej sprawdzi się dachówka płaska?

Dobra współczesna architektura charakteryzuje się tym, że ciągle poszukuje nowych form, z drugiej zaś strony zwraca uwagę na nowoczesne materiały budowlane. Wierna zasadzie funkcjonalności tworzy obiekty podporządkowane uniwersalnej idei piękna wyrażającej się w prostocie. Kieruje się mottem mniej znaczy więcej, a to oznacza oszczędność form, czyste linie, proste kształty. Mocno osadzona w dzisiejszych realiach, jest blisko współczesnego człowieka i jego otoczenia.

Dobry fachowiec - 3 kroki jak znaleźć profesjonalnego dekarza?

Budując lub remontując dach, inwestor powinien pamiętać o kilku niezbędnych krokach, które pomogą wybrać fachowego dekarza. Dobry dekarz to gwarancja prawidłowo funkcjonującego systemu dachowego. Zły – problemów i dodatkowych kosztów.

Pokrycie dachów w budynkach rolniczych i przemysłowych - płyty faliste.

Płyty faliste z włóknocementu to najlepsze rozwiązanie dla budynków gospodarczych, rolniczych czy przemysłowych. Ze względu na bardzo dobre parametry techniczno-użytkowe i estetyczny wygląd mogą być również z powodzeniem stosowane w budownictwie jedno lub wielorodzinnym. Ekologiczne i nieszkodliwe – całkowicie pozbawione azbestu posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny, co oznacza iż są bezpieczne dla zdrowia i życia mieszkańców. W ich składzie znajdziemy tylko naturalne surowce: cement, mączkę wapienną, włókna celulozowe i zbrojeniowe, a także wodę i powietrze. Spełniają swoją funkcję wszędzie tam, gdzie liczy się szybki i łatwy montaż, a inwestycja nie wymaga dużych nakładów finansowych

Kompleksowy ceramiczny zestaw pokrycia dachu z systemem mocowania.

Cechy szczególne: prosta forma, idealnie płaski kształt, doskonałe proporcje, modne kolory oraz perfekcyjne wykonanie – tak prezentuje się dachówka ceramiczna Simpla. Produkowana ze starannie wyselekcjonowanych złóż gliny, w oparciu o innowacyjną technologię posiada parametry techniczno-użytkowe i właściwości odpowiadające najwyższej klasie dla ceramicznych pokryć dachowych.

Ponadczasowy design na dachu to klasyczna dachówka.

Bogactwo modeli i kolorów pokryć z dachówek może przyprawić o zawrót głowy. Istnieją jednak na rynku takie perełki, które mimo upływu lat wciąż wyglądają modnie i świeżo. Takim modelem jest dachówka Topas, która ostatnio została uhonorowana prestiżową nagrodą Red Dot Design Award.


Stron: 43 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 22014 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >