Pokrycia dachowe – lista artykułów

Między ceramiką, a blachą

Jakie pokrycie dachowe wybrać na swój dom? Do najpopularniejszych należą dachówki ceramiczne i blachodachówki. Każde z nich ma swoich zagorzałych zwolenników i wiernych propagatorów

Profesjonalne rozwiązania izolacji dachów płaskich

Wymagania dotyczące izolacji dachów płaskich wciąż rosną. Dotyczą nie tylko energooszczędności, bezpieczeństwa i trwałości zastosowanych rozwiązań, ale również szybkiego i sprawnego montażu. Szybkość prowadzenia robót związanych z wykonaniem ocieplenia i pokrycia jest dla tych rozwiązań szczególnie istotna.

Dachówki ceramiczne RuppCeramika - przegląd, oferta

Oferta RuppCeramika to bogaty pod względem kształtu i kolorystyki zestaw dachówek ceramicznych, pozwalający stworzyć wiele wariantów aranżacji dachu w różnych stylach. System dachowy RuppCeramika obejmuje ponadto szereg dachówek kształtowych i akcesoriów dachowych. W efekcie ponad 1000 elementów tworzy najbardziej dopracowany system dachowy na rynku, dający gwarancję trwałości, właściwego funkcjonowania i wysokiej estetyki.

Jak oszczędnie i trwale wykonać dach?

Rzadko kto może sobie pozwolić na zastosowanie najdroższych i najlepszej jakości materiałów. Rynek nasycony jest różnorodnymi technologiami i tworzywami- dokonywane są coraz bardziej przełomowe odkrycia, pojawiają się nowe produkty. Nie dziwi nikogo, że szukamy oszczędności gdzie tylko się da. Dobrze jest wiedzieć, jakie oszczędności faktycznie pozwolą zmniejszyć koszty budowy i eksploatacji domu, a jakie spowodują dodatkowe wydatki.

Dachówka ceramiczna - porady

Ceramiczne pokrycia dachowe od wieków cieszą się szacunkiem klientów i uznaniem wykonawców. Niepalne, nienasiąkliwe, dźwiękoszczelne, odporne na promieniowanie słoneczne i wahania temperatury. Nie wymagające konserwacji przez cały czas użytkowania. Ich trwałość liczona jest w dziesiątkach, a nawet setkach lat.

Membrany paroprzepuszczalne – co kryje się pod tą nazwą?

Nowoczesną generację membran dachowych cechuje ogroma liczba zalet. Przede wszystkim są one paroprzepuszczalne (czyli „oddychające”). Coraz częściej klienci w Polsce poszukują membran paroprzepuszczalnych. Istotnym i popełnianym przez nabywców błędem jest jednak założenie, że wszystkie membrany są takie same. Nic bardziej mylnego. Jakość i wykonanie są niezwykle zróżnicowane. Którą membranę powinni więc Państwo wybrać?

Papa termozgrzewalna firmy Swisspor Polska

W maju i czerwcu 2006 roku do oferty firmy Swisspor Polska zostanie wprowadzonych siedem nowych pap termozgrzewalnych Czarna Mamba. Wśród nowych produktów będzie Solo - papa asfaltowa do jednowarstwowych pokryć dachowych na osnowie z tkaniny poliestrowej, która może być stosowana na obiektach wielkopowierzchniowych jako alternatywa dla folii PVC.


Stron: 53 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  51 52 53

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17226 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >