Praktyczna skrzynka na narzędzia

Praktyczna skrzynka na narzędzia

Gorączkowe poszukiwania narzędzi w trakcie naprawy auta, to zmora niejednego majsterkowicza. Porozrzucane po całym warsztacie różnego typu klucze, śrubokręty i tym podobne można uporządkować naprawdę niewielkim kosztem.

Porządek i ład w każdym warsztacie

 Wystarczy zaopatrzyć się w poręczną i funkcjonalną skrzynkę narzędziową Kamasa Tools. Skrzynki narzędziowe powinny stanowić jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego warsztatu. Można je z powodzeniem porównać do przenośnych magazynów narzędziowych. Dostosowane do potrzeb, porządkują miejsce pracy. Dzięki temu bezpośrednio przyczyniają się do podniesienia wydajności wykonywanych napraw, głównie poprzez zaoszczędzenie czasu na szukanie potrzebnych narzędzi po całym warsztacie.

 

Wielofunkcyjne narzędzie z system do cięcia spiralnego 3 w 1Według Sebastiana Koniecznego z firmy Seba, wyłącznego dystrybutora narzędzi Kamasa Tools, dobra skrzynka powinna wyróżniać się odpowiednim rozmiarem, pojemnością i materiałami, z których jest wykonana. Niewielki rozmiar umożliwi wygodny transport, odpowiednia pojemność pozwoli na przechowanie większości niezbędnych narzędzi, natomiast konstrukcja skrzynki wykonana z wysokiej jakości materiałów, wydłuży okres jej użytkowania na długie lata.  

 

 

Skrzynki narzędziowe marki Kamasa Tools stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą lepiej zorganizować swój warsztat. Wykonane z grubej blachy metalowej, posiadają odporną na odkształcenia powierzchnię. Wygodne rączki  zapewniają mocny chwyt, zapobiegając tym samym przed przypadkowym wyślizgnięciem skrzynki z dłoni. Galwanizowane łączniki poszczególnych szuflad zostały wyposażone w wytrzymałe mocowania, odporne na duże obciążenia.

 

Jaki jest sposób na idealne koszenie?

 

Skrzynki dostępne są w dwóch wariantach: z 3, 5 lub 7 szufladami, dzięki czemu, w zależności od potrzeby, można zmieścić w nich wszystkie potrzebne narzędzia. Posiadają dodatkowo możliwość blokady za pomocą kłódki, co szczególnie przydaje się podczas transportu skrzynki. Zanim trafiły na rynek, zostały szczegółowo sprawdzone w rzeczywistych warunkach użytkowania przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools.

 

Źródło: Publicon PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17298 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >