Stara podłoga jak nowa - metoda doczyszczająca

Stara podłoga jak nowa - metoda doczyszczająca

Mamy 22 lata doświadczeń biznesowych na rynku polskim, 15 lat w dystrybucji profesjonalnych systemów utrzymania czystości - mówi Arkadiusz Bonder, Ekspert C.T. Service Sp. z o.o. Technika Antypoślizgowa. Czytaj dalej

Metoda ZAP to skuteczna i metoda, która przemieni Twoją podłogę w antypoślizgową powierzchnię. Trwałość zastosowanej technologii może przekraczać nawet 10 lat. Firma C.T. Service Sp. z o.o. posiada certyfikat ISO, IQNET, HACCP i PZH, Lider Innowacyjności 2014. Metoda ZAP opiera się na kombinacji dwóch preparatów, które tworzą trwałe struktury krystaliczne z powierzchniami podłóg, zabezpieczając ją antypoślizgowo. Firma C.T. Service Sp. z o.o. na potrzeby swoich Klientów oferuje także praktyczne rozwiązanie na problem brudnych podłóg- usługę doczyszczającą.

 

 

Na czym to polega?

Jak sama nazwa mówi usługa jest skuteczną i unikalną metodą dla zanieczyszczonych powierzchni. Jeśli masz zanieczyszczona podłogę i marzysz o o jej odświeżeniu, nie musisz inwestować w wymianę płytek w Twojej kuchni, czy łazience! Wystarczy, że zastosujesz usługę doczyszczającą firmy C.T. Service. Większość powierzchni po jej zastosowaniu powraca do swojego pierwotnego wyglądu. Podłoga wizualnie wygląda jak nowa.

 

 

Profesjonalne podejście

Firma C.T. Service Sp. z o.o.  troszczy się o klienta, dlatego metoda doczyszczania nadzorowana jest przez specjalistyczny zespół techników. Dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiegnie prawidłowo i profesjonalnie. To doskonała alternatywa dla wymiany podłogi. Po prostu unikasz kosztownego i czasochłonnego remontu!

 

Korzyści dla Ciebie

Metoda usuwa zanieczyszczenia powstałe z długoletniego użytkowania powierzchni.  Doskonale radzi sobie z osadami kamiennymi, czy długotrwałymi nalotami. Nie straszne jej nawet pozostałości po niewłaściwie stosowanych środkach czystości.  To ważne, bo tylko dzięki metodzie firmy C.T. Service Sp. z o.o. możemy pozbyć się tych nieestetycznych nalotów. Profesjonalne i popularne środki czystości nie dają sobie z tym rady.

 

Ekologia przede wszystkim

Metoda doczyszczająca jest zupełnie bezpieczna. Oparta została na preparatach mineralnych. Jest ona podstawą do zastosowania Zabezpieczenia Antypoślizgowego Powierzchni, klienci często korzystają z obu usług jednocześnie. W połączeniu z ZAP, tworzy czystą, ekologiczną, bezpieczną, długotrwałą, nie śliską podłogę.  

Realizacje:

 

Aqua Park- Hotel Warszawianka


Aqua Park- Hotel Warszawianka

 

Ośrodek Wypoczynkowy JANTAR w Rewalu


Ośrodek Wypoczynkowy JANTAR w Rewalu

 

Kontakt do firmy:

C.T. Service Sp. z o. o.

zapytanie@antyposlizgowa.com

www.antyposlizgowa.com

 

Artykuł sponsorowany

Źródło: C.T. Service Sp. z o. o. / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16528 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 410

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >