Systemy drzwi przesuwnych: system drzwi podwieszanych KOMANDOR

Systemy drzwi przesuwnych: system drzwi podwieszanych KOMANDOR

KOMANDOR, najbardziej rozpoznawalna polska firma zajmująca się kompleksowo usługami wyposażenia wnętrz, wprowadziła do swojego bogatego portfolio nowość – system drzwi podwieszanych.

Drzwi podwieszane Komandor to estetycznie i praktyczne rozwiązanie do zastosowania wszędzie tam, gdzie chcemy oddzielić pomieszczenia, zachowując komfortowe przejścia pomiędzy nimi, nie naruszając jednocześnie wyglądu i jednolitości powierzchni podłogi. Jest to wygodny sposób aranżowania przestrzeni, poprzez jej szybkie powiększanie lub zmniejszanie.

Drzwi mogą być wykonane tak, aby z obu stron wyglądały inaczej. Daje to możliwość dopasowania ich charakteru do odmiennego wystroju sąsiadujących ze sobą wnętrz. Proponowana przez firmę Komandor konstrukcja pozwala na budowanie drzwi o dużych rozmiarach, dzięki czemu można je komponować z powierzchnią ściany, a nawet zabudować całą jej wysokość.


Firma Komandor wprowadziła kształty profili zgodnie z aktualną światową modą w dziedzinie aranżacji i wzornictwa przemysłowego oraz akcesoria i dodatki, rozszerzające zakres stosowania systemów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Komandor, jej wyroby są perfekcyjnie dopasowane, tak aby dawały maksymalny komfort użytkowania. Wysoka jakość systemów gwarantuje ich funkcjonalność przez wiele lat.
KOMANDOR posiada w swojej ofercie dwa systemy drzwi podwieszanych: system pojedynczy serii 27-1 oraz system podwójny 27-2. W systemie pojedynczym zastosowane zostało pojedyncze wypełnienie, jednakowe z każdej strony. System podwójny umożliwia stosowanie z każdej strony drzwi różnych wypełnień i podziałów.

 

Źródło: Kuźnia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Budowa hali jakie koszty? Liczba postów: 96 Grupa: Firmy budow... ze tez nikt jeszcze nie wspomnial o mocnych mocowaniach. Przeciez to jest podstawa: solidne sruby, solidne wkrety (http://www.srubywkrety.pl/) - trzeba zadbac o...
  • Stal: niezwykły budulec Liczba postów: 13 Grupa: Budowa i re... konstrukcje ze stali (nierdzewnej oczywiscie) to sa porzadne konstrukcje. Musza byc jednak zaprojektowane przez dobrego inzyniera i oczywiscie mocowania jak np....
  • Stolarz ,hobbista Liczba postów: 10 Grupa: Moja budowa Też wychodzę z założenia że dużo bardziej opłaca sie iść do jakiegoś stolarza i u niego kupić meble niż kupić już takie gotowe. Podobają mi się te które widział...
  • Długowieczna oranżeria: jak zbudować bezpieczny i... Liczba postów: 12 Grupa: Budowa i re... Ja mam okna od nich http://www.wesa.pl/ i nie mam żadnych zastrzeżeń. Okna są solidne, z montażem też nie było problemu.
  • Budowa domu realizacja marzeń Liczba postów: 45 Grupa: Budowa i re... zanim wybuduje się dom to trzeba dokładnie sprawdzić teren, podmokłość gruntów, ja badanie geologiczne w Mławie zleciłem http://www.geoxx.pl/ nie było to drogie

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19347 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >