Tynki gipsowe - nakładanie agregatem

Tynki gipsowe - nakładanie agregatem

Mechaniczne nakładanie tynków agregatem (wewnątrz, czy na zewnątrz) znacznie przyspiesza żmudne prace związane z narzucaniem ich kielnią. Nie jest to jednak łatwe – osiągnięcie perfekcji wymaga dużego doświadczenia.


Tynki nanoszone mechanicznie są szczególnie polecane do sprawnego nakładania mieszanki na dużych powierzchniach oraz na podłożach o nieregularnych, zakrzywionych kształtach.

Tynk maszynowy zewnętrzny MPA 35 firmy Baumit, to sucha, cementowo-wapienna mieszanka tynkarska nakładana agregatem, stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków. 

Główną zaleta tynku Baumit MPA 35 jest szybkość i łatwość nakładania agregatem. Jego plastyczność, odpowiednia przyczepność i jednorodne uziarnienie sprawia, że zastosowany wewnątrz jak i na zewnątrz nie powoduje spękań, odparzeń oraz po końcowym zatarciu tworzy właściwą powierzchnię o delikatnej strukturze nadającą się pod malowanie. 

Dane techniczne:

Wielkość ziarna: 1mm
Zużycie: ok. 14kg/m2/cm
Wydajność: ok. 2,8m2 z worka; ok. 71m2 z tony przy 1cm warstwie tynku
Opakowanie: worek 40kg

 

Źródło: budnet.pl
Autor: iN PLUS Public Relations/ budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • meble na wymiar Liczba postów: 14 Grupa: Firmy budow... W kwestii mebli do kuchni to się w całości zdałem na markę Kulenty. Kompleksowa obsługa, czyli od darmowego projektu po montaż. Mebelki są super, wyglądają jak....
  • Skuteczna izolacja od hałasu Liczba postów: 1 Grupa: Budowa i re... Jeśli mieszkanie jest blisko ruchliwej ulicy to ekrany akustyczne są wskazane, firma http://cm-construction.pl zajmuje się tym profesjonalnie.
  • Wynajem maszyn budowlanych Liczba postów: 41 Grupa: Firmy budow... Sam miałem okazję wynajmować koparki w firmie http://cm-construction.pl i na bieżąco serwisują swój sprzęt więc dostałem sprawną, porządną maszynę.
  • Zasada działania ekranów akustcznych Liczba postów: 1 Grupa: Budowa i re... Ekrany akustyczne z firmy http://cm-construction.pl wypełnione są wełną mineralną więc skutecznie zatrzymują hałas dochodzący z ulicy.
  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 29 Grupa: Budowa i re... tez kupowałem w sklepie www.glazurnik-narzedzia.pl, spory wybór, ceny w porządku i przesyłka ekspresowa, więc nie masz przestojów w pracy.

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 20908 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 409

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >