W jaki sposób podcinać izolację? Podręczne noże z chowanym ostrzem

W jaki sposób podcinać izolację? Podręczne noże z chowanym ostrzem

Narzędzia z serii Utility to najnowsze noże z chowanym ostrzem w ofercie firmy Stanley. Ich prostą obsługę i poręczny kształt docenią wszyscy użytkownicy.

Podczas remontowania domu czy urządzania mieszkania bardzo często potrzebujemy ostrych noży, np. do cięcia wykładziny lub podcinania izolacji przewodów. Dla usprawnienia pracy warto je mieć zawsze pod ręką. Niestety noży z wysuniętym ostrzem nie możemy trzymać w kieszeni. Na ogół zostawiamy narzędzie na parapecie albo podłodze, co często prowadzi do tego, że nie można go znaleźć. Rozwiązaniem tego problemu są noże składane z chowanym ostrzem oferowane przez firmę Stanley.

Seria Utility to niezwykle poręczne i proste w obsłudze noże przydatne w każdym domu. Dzięki ich unikalnej konstrukcji bez problemu można je otwierać samym kciukiem. Wystarczy lekko docisnąć i popchnąć ostrze, a narzędzie jest gotowe do pracy. Składanie ostrza jest równie proste, a sam nóż po zamknięciu można schować do kieszeni bez obawy, że się otworzy. Obecnie w ofercie firmy Stanley dostępne są dwa modele oznaczone numerami katalogowymi: 10-855 oraz 10-823. Obudowę pierwszego z nich wykonano z trwałego aluminium i wyposażono w stalowy zaczep do paska. Natomiast drugi charakteryzuje się odblaskowym, stanley’owskim żółtym kolorem rękojeści.

Dzięki temu oba noże nie mają szans zgubić się podczas remontu. W zależności od potrzeb można w nożach wymieniać ostrza na inne typy ostrzy stałych. Sama czynność jest niezwykle prosta. Wciśnięcie odpowiedniego przycisku zwolni ostrze i pozwoli na jego wymianę.

 

 

Źródło: Effective Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17351 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >