Wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne

Wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne

Dremel Multi-Max to bezprzewodowe narzędzie oscylacyjne z szeroką gamą dedykowanych akcesoriów do cięcia, szlifowania, wygładzania i usuwania wierzchnich warstw. Idealny do wykorzystania podczas remontu oraz renowacji - zarówno przy pracy w domu, jak i na zewnątrz.

 

Dremel Multi-Max

Narzędzie o wyjątkowo ergonomicznym kształcie z akumulatorem litowo-jonowym 10.8V. W celu minimalizacji przestojów podczas pracy, do zestawu dołączona jest jednogodzinna ładowarka oraz drugi akumulator. Dremel Multi-Max posiada  ergonomiczny kształt ułatwiający trzymanie.

 

Co oznacza "Serwis elektronarzędzi"?

 

Ważnymi atutami są idealne wyważenie oraz niski poziom wibracji i hałasu. Dodatkowo wyposażony jest w system szybkiego montażu osprzętu QuickFit™, pozwalający na wymianę końcówek do dwóch razy szybciej niż w podobnych narzędziach tego typu.

 

 

Akcesoria i przystawki do narzędzia Dremel Multi-Max

Dremel oferuje szeroką paletę akcesoriów umożliwiających: cięcie, szlifowanie, wygładzanie i usuwanie warstw wierzchnich. Dremel Multi-Max posiada unikatową przystawkę o nazwie Dremel Multiflex 720, gwarantującą zwiększoną precyzję podczas cięcia z wykorzystaniem dedykowanych brzeszczotów.

 

Wielofunkcyjne narzędzie z system do cięcia spiralnego 3 w 1

 

Narzędzie to wyposażone jest również w uniwersalny adapter MM300, dzięki któremu akcesoria Dremel Multi-Max stają się kompatybilne z innymi narzędziami oscylacyjnymi, takimi jak: Fein®, Rockwell®, Bosch®, Ridgid® and Masterforce®.

 

 

 

Akcesoria Dremel Multi-Max przeznaczone są do:


Cięcia: brzeszczot płaski do drewna MM411, brzeszczot do drewna i metalu MM422, tarcza do drewna i suchego tynku MM450,, brzeszczot płaski do twardego drewna MM470, tarcza do usuwania zaprawy MM501, spiralne brzeszczoty MM721 oraz brzeszczoty płaskie MM722 kompatybilne z przystawką Dremel Multi-Flex.

 

Szlifowania: Płyta delta MM11 do papieru ściernego piaskowego lub diamentowego, papier ścierny do drewna MM70W, papier ścierny MM70P do farby i lakieru.

 

Wygładzania: Papier ścierny diamentowy o ziarnistości 60 MM900 do betonu i zaprawy murarskiej.

 

Czyszczenia: Sztywna tarcza MM600 do usuwania warstw wierzchnich : winylu, lakieru, farby i wykładziny dywanowej.

 

Inne: Uniwersalny adapter MM300 umożliwiający kompatybilność akcesoriów Dremel Multi-Max z innymi narzędziami oscylacyjnymi.

 

 

Zawartość zestawu Dremel Multi-Max

Dremel Multi-Max oferowany  jest w praktycznej skrzynce. W skład zestawu wchodzi 9 sztuk akcesoriów:  tarcza do cięcia drewna i suchego tynku, brzeszczot płaski do drewna i metalu, tarcza delta, 3 papiery ścierne do drewna, 3 papiery ścierne do farby, 1-godzinna ładowarka i 2 akumulatory 10,8V litowo-jonowe z systemem  elektronicznej ochrony ogniw (ECP), gwarantującym wydłużoną żywotność.

 

Narzędzia ręczne, czyli klucze grzechotkowe do trudnodostępnych miejsc

 

 

Źródło: Tribe Guru / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Komu zlecić instalacje pompy ciepła Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Potrzebuje firmy, która będzie w stanie wykonać pompy ciepła, ewentualnie przed wykonaniem będzie w stanie coś sensownego podpowiedziec jeśli chodzi o wybór tyc...
  • Budowa maszyn Liczba postów: 159 Grupa: Firmy budow... Ktoś wyżej wspomniał o do maszyn rolniczych, transportowych oraz hydrauliką przemysłu leśnego? bo ja mogę podzielić się dobrym namiarem na firmę, która oferuję...
  • Docieplanie domu wiosną Liczba postów: 5 Grupa: Budowa i re... Najlepsze do ocieplania domu są gotowe płyty styropianowe z wprasowanym klinkierem. Takie płyty montuje się na sucho więc można to robić niezależnie od pory rok...
  • Wiercenie diamentowe Liczba postów: 3 Grupa: Moja budowa Po wysokiej jakości narzędzia diamentowe zajrzyjcie na stronę firmy Adiam - https://adiam.pl/. Mają tam duży wybór tarcz diamentowych, wierteł koronowych, taler...
  • Profesjonalne narzędzia w Twoim warsztacie Liczba postów: 75 Grupa: Budowa i re... My cały sprzęt potrzebny do warsztatu kupujemy online w sklepie - Is Tools - https://istools.pl/. Świetny sklep, z pomocną obsługą, zawsze można ich poprosić o....

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >