Wszystko o robotach ziemnych

Wszystko o robotach ziemnych

Roboty ziemne to inaczej mówiąc niwelacje terenu i jego podnoszenie, regulacja terenu, wszelkiego rodzaju wykopy oraz wykonywanie nasypów. Są to usługi, które oferuje wiele firm. Czytaj dalej

 

Wszystko o robotach ziemnych

 

Zakres usług robót ziemnych 

Do usług firm zajmujących się wykopami i robotami ziemnymi należą takie usługi jak: wykopy szeroko-przestrzenne, niwelacja terenu, usuwanie warstw ziemi urodzajnej (humusu), wykopy pod fundamenty, transport wywrotkami, przygotowanie terenu pod budowę,  regulacja rzek oraz potoków, wykonywanie robót drogowych, kopanie stawów, wykonywanie zbiorników retencji. Do zadań należą także wykopy każdego rodzaju budynku, np. gospodarczego, mieszkalnego czy garażu. Dobre wykopy Rzeszów znajdziemy w internecie, licząc także na ofertę wykopów liniowych pod rurociągi oraz korytowanie terenu pod różne inwestycje, takie jak parkingi, chodniki czy drogi. Warto pamiętać, że dobra firma to gwarancja satysfakcji i najlepszej jakości usług. 

 

Czytaj również: Czym jest gruz budowlany i jak go bezpiecznie zutylizować?

 

Wszystko o robotach ziemnych

 

Niwelacja terenu - wykopy Rzeszów

Szukając dobrej firmy na terenie całego województwa podkarpackiego warto zwrócić uwagę na Zakład Robót Regulacyjnych Jeziorek-Dziubek. Wszystkie roboty ziemne wykonują z wykorzystaniem najlepszej jakości sprzętu. Możemy znaleźć w ich ofercie: spycharki, koparki oraz inne specjalistyczne pojazdy. W ramach usług, które są związane z pracami ziemnymi przyjmują też zlecenia na skarpowanie koparką: rowów, wykopów, a także poboczy, stawów i nasypów. W swojej ofercie znajdziemy także wynajem maszyn budowlanych i sprzedaż kruszyw. Firma reguluje teren, stabilizuje, transportuje surowce i wykonuje wykopy pod budownictwo. Oferują klientom wynajem maszyn przeznaczonych do robót ziemnych oraz prac związanych z rozbiórką budynków. Wśród pojazdów znajdziemy  spycharki, wozidła technologiczne Volvo, koparki o masie od 21 do 50 ton oraz samochody ciężarowe-wywrotki. Są to pojazdy, które poradzą sobie w każdych warunkach terenowych. Wymienione maszyny budowlane mają różne parametry techniczne, co pozwala na dobranie ich do bardzo szerokiego zakresu prac technicznych. Główne obszary działania ich zakładów są na Podkarpaciu w miejscowościach takich jak: Łańcut, Rzeszów, a w małopolskim Kraków Zachód, Chrzanów, Mysłowice. Firma oferuje piasek nasypowy (podsypkowy), piasek płukany 0-2 mm, żwir 2-8 mm, żwir 8-16 mm, pospółkę oraz inne kruszywa drogowe. Można także dostać żwir otoczak kruszony (zamiennik klińca i tłucznia) na utwardzenie dróg o frakcji około 0-50mm. To kruszywo, które idealnie nadaje się do budowy dróg m.in. asfaltowych. 

 

Czytaj również: Jakie aspekty po zmianie warunków technicznych są najważniejsze podczas renowacji lub budowy domu?

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17078 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >