Zrób to sam. Ułatwienie dla majsterkowiczy.

Zrób to sam. Ułatwienie dla majsterkowiczy.

Jak powiesić płaski telewizor na ścianie? Jak pomalować drewnianą ramę okienną? Jak zamontować sufit podwieszany? Jak zamocować półkę? Jak wymienić baterię kuchenną?

 

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znaleźć można w nowej aplikacji Skil „DIY4beginners” na urządzenia mobilne.


W każdym domu jest zawsze dużo do zrobienia. Powieszenie obrazu, pomalowanie drewnianej ramy okiennej, montaż rolety, karnisza czy zamku w drzwiach to tylko niektóre prace, które można zlecić fachowcom lub zająć się nimi samodzielnie. Jeśli decydujemy się na drugie rozwiązanie warto najpierw skorzystać z porad bardziej doświadczonych osób i zminimalizować ryzyko popełnienia błędu, a przez to straty czasu i pieniędzy. Z myślą o majsterkowiczach Skil stworzył aplikację „DIY4beginners” na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS, która pozwala w dowolnej chwili skorzystać z praktycznych wskazówek. 

 

Czytaj również: Program Akredytacji dla instalatorów

 

 

Czytaj również: Jeszcze bardziej specjalistyczny osprzęt?

 Nowa aplikacja Skil zapewnia użytkownikom bogatą bibliotekę przystępnie sformułowanych instrukcji "krok po kroku" wzbogaconych o wykresy i ilustracje pokazujące kolejne etapy prac. Instrukcje są teraz dostępne dla 50 różnego rodzaju prac w domu i poza domem, ale ich liczba będzie systematycznie zwiększana. Aplikacja „DIY4beginners” ułatwia wykonanie wielu popularnych prac, takich jak naprawy i remonty, prace dekoracyjne, konstrukcyjne i montażowe oraz instalacyjne. Znaleźć można w niej praktyczne porady, które pomogą: zaoszczędzić czas, uniknąć problemów i zwiększyć bezpieczeństwo majsterkowicza. Nie zabrakło w niej bardzo przydatnych podpowiedzi dotyczących na przykład przechowywania pędzli w sposób pozwalający na korzystanie z nich przez długi czas czy bezpiecznego poruszania się po drabinie. Aplikacja oferuje także wskazówki z zakresu obsługi i zastosowań elektronarzędzi oraz wyboru odpowiedniego osprzętu. 

 

Źródło: Bosch / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16550 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >