Budowa i remont – lista artykułów

Białe drzwi we wnętrzu rozświetlą pomieszczenie i optycznie je powiększą

Drzwi w uniwersalnej bieli to doborowe towarzystwo dla aranżacji w każdym kolorze. Doskonale współgrają z ciemnymi barwami, zatrzymując światło we wnętrzu, a w przypadku jasnych odcieni potęgują ich rozświetlającą siłę i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. Bardzo dobrze prezentują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych stylizacjach.

Kolorowe farby do ścian zewnętrznych - odnawiamy elewację na wiosnę

Jaka będzie najbliższa wiosna? Z nową elewacją może być kolorowa. Wprowadzone do oferty rynkowej nowe produkty umożliwiają stworzenie trwałej i estetycznej elewacji, zgodnie z najmodniejszymi trendami kolorystycznymi. Piękno elewacji leży w rękach właściciela budynku. Z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów i inspirujących pomysłów, fasada budynku zyska niepowtarzalny wygląd i trwałość na lata.

Trwała i bezpieczna elewacja ocieplona systemem ognioochronnym

W trosce o zdrowie i życie osób przebywających w budynku coraz częściej decydujemy się na instalację systemu przeciwpożarowego. Taka prewencja na pewno się przydaje, a wręcz jest pożądana. Pamiętajmy jednak, że już na etapie budowy czy remontu możemy dbać o bezpieczeństwo przyszłych użytkowników nieruchomości, stawiając na niepalne materiały wykończeniowe. Najwyższą ochronę ogniową w odniesieniu do elewacji gwarantuje niepalny system ocieplenia.

Biometryczna kontrola dostępu do domu

W ubiegłym roku dostawcy stolarki okienno-drzwiowej zanotowali wzrost sprzedaży w zakresie rozwiązań, dzięki którym klienci mieli lepszą kontrolę nad drzwiami wejściowymi, tarasowymi, nad oknami i ogólnie pojętym dostępem do budynku. Liczyło się bezpieczeństwo i wygoda, ale w nowoczesnym wydaniu. Takim, które czyni dom lub firmę obiektem „inteligentnym”. Prezentujemy rozwiązania, które zyskały na popularności w ubiegłym roku i z pewnością zaważą na tegorocznych trendach.

Jak przekształcić dach biurowca w zielony ogród? Zaprojektuj zielony dach

Coraz cieplejsze i dłuższe dni nastrajają do działania. Kwitnące na drzewach pąki i pojawiające się gdzieniegdzie kolorowe kwiaty ożywiają obecnie smutną i szarą przestrzeń. Wielkomiejskie aglomeracje, ze strzelistymi, betonowymi wieżowcami i szklanymi biurowcami również mogą zyskać powiew wiosennej zieleni. W obliczu zwiększającej się urbanizacji, miejska przestrzeń wymaga odpowiedniego przygotowania na rosnący poziom zanieczyszczeń i smogu, by obniżyć poziom stresu mieszkańców wielu miast. Jednym z rozwiązań takiego problemu jest projektowanie zielonych dachów.

5 właściwości gazowego kotła kondensacyjnego, które warto poznać przed zakupem

Nowy gazowy kocioł kondensacyjny został zaprojektowany tak, aby przy zachowaniu najwyższej wydajności, jego montaż i obsługa były proste i przyjazne użytkownikowi. Urządzenie, mimo niewielkich rozmiarów, prezentuje duże możliwości. Czym wyróżnia się kocioł? Odpowiadamy w kilku punktach.

Co mówią przepisy dotyczące odzieży roboczej o wysokiej widoczności

Są sytuacje, w których bycie widocznym w pracy nie wpływa na wysokość wypłaty czy pochwałę przełożonego, ale decyduje o zdrowiu, a nawet życiu pracownika. Dla takich właśnie okoliczności tworzona jest odzież robocza o wysokiej widoczności. Wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób należy, bądź warto ją stosować oraz jak uniknąć błędów często popełnianych przez korzystających z niej użytkowników.

Klimatyzacja w nowoczesnym mieszkaniu nie jest tylko zbędnym gadżetem

Z klimatyzacją coraz częściej stykamy się w pracy, samochodzie, ale też w domu. Wokół jej działania i montażu krąży jednak wiele mitów. Bierzemy pod lupę najpopularniejsze z nich i wyjaśniamy, dlaczego mają niewiele wspólnego z prawdą.

Drzwi Wrocław – asortyment, który zachwyca

Urządzając się w nowym domu lub realizując remont, warto pomyśleć o zakupie nowych drzwi. Wymiana tych elementów nie jest zbyt częsta i zazwyczaj dochodzi do niej, gdy kupuje się nowe mieszkanie, które wymaga wykończenia od podstaw lub wskutek generalnego remontu. W każdym z tych przypadków można wybierać spośród imponującego asortymentu. Jakie modele warto zobaczyć?

Wymiana grzejników - kiedy trzeba się już na nią zdecydować, to jak to zrobić z głową?

Powoli kończy się okres grzewczy. To dobry czas, aby ocenić nasze ogrzewanie - co nie działało tak, jak powinno, w którym pomieszczeniu było zbyt zimno, jak wyglądały koszty ogrzewania? Pozwoli nam to odpowiedzieć na pytanie, czy grzejniki spełniają swoją funkcję, czy może pora je wymienić.


Stron: 1015 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15858 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >