Aranżacja łazienki: nowa seria umywalek dla indywidualistów

Aranżacja łazienki: nowa seria umywalek dla indywidualistów

Umywalki Living City to seria dla indywidualistów, dodatkowym blatem ceramicznym i niebanalnym wzorem nadadzą łazience indywidualny charakter i harmonię Czytaj dalej

Kubistyczne umywalki z kolekcji Living City autorstwa niemieckiej grupy projektowej Phoenix Design zostały wzbogacone o niepowtarzalne nadruki, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym osobom. Modele z serii Living łączą elegancję z indywidualizmem, a przy tym zaskakują czystością formy i funkcjonalnością. Dodatkowy blat ceramiczny podnosi walory użytkowe i estetyczne umywalki, a w połączeniu z dowolnie dobranym wzorem – dekoracją nadaje łazience indywidualny charakter.

 

Wzory i kolorystyka Living City

Living City nawiązuje do rzymskiej tradycji, zgodnie z którą łazienka była nie tylko przestrzenią kąpielową, ale również sferą relaksu i odpoczynku. Klimat nadają pomieszczeniu  odpowiednio dobrane kolory i wzory. Kokieteryjny kobiecy róż i ciepły brąz skamieliny odzwierciedlają elegancję i piękno. Głębia morska kojarząca się ze skokiem do orzeźwiającej wody nadaje pierwiastek męski. Monika Singer i Marie Rohm tworząc wzory w serii Living pokazały jak ważny jest indywidualizm w życiu codziennym. W zależności od wystroju łazienki ceramiczną półkę można przystroić wzorem w kształcie ważki, skamieliny, motywu roślinnego lub kwiatowego. Krzew magnolii daje odrobinę cienia, a gałązki bambusa są orzeźwiające za sprawą intensywnej zieleni. Wzór skrzydeł ważki jest dowodem siły i piękna wzorów występujących w przyrodzie. Nieregularne kształty linii skóry węża kontrastują z prostą linią ceramiki. Wężowa skóra nawiązuje do świata mody, splendoru i luksusu. Na blacie umywalki Living użytkownicy mogą również zostawiać notatki na kartce z notesu, która jest elementem wzoru. W ten sposób umywalka staje się kanałem komunikacji w życiu codziennym. W ofercie dla firm możliwe jest przygotowanie krótkich serii (od 10 sztuk) z dowolnym wzorem i logotypem. Spersonalizowana umywalka nadaje charakter firmowej łazience i jest doskonałym nośnikiem identyfikacji wizualnej.

 

Piękno i funkcjonalność


Dodatkowy blat ceramiczny, o długości 40 lub 90 cm, może być zamontowany z lewej lub prawej strony umywalki, w zależności od potrzeb i przyzwyczajeń użytkownika oraz wielkości łazienki. Mydło, ręczniki i inne kosmetyki znajdują się dzięki temu w zasięgu ręki. Dodatkowo jest możliwość przycięcia ceramicznej półki w dowolnym miejscu. W skład kolekcji Living City wchodzą umywalki o rozmiarach 100x46 cm, 80x46 cm, 60x46 oraz 50x46 cm. Ponadto dostępne są umywalki nablatowe o długości 160 cm z blatem ceramicznym z prawej lub lewej strony (umywalka 60 i półka 90 cm) oraz umywalki nablatowe o długości 100 cm (60 cm umywalka i 40 cm półka z lewej lub prawej strony). W 2008 roku innowacyjna i dizajnerska kolekcja umywalek została dostrzeżona przez międzynarodowych ekspertów i otrzymała prestiżową nagrodę iF Product Design Award w kategorii „gospodarstwo domowe”.

 

 

Źródło: Solski Burson-Marsteller / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19203 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >