Ekskluzywny terminal

Ekskluzywny terminal

Zaskakuje odważnym kolorem i formą, wrażliwością i funkcjonalnością w odsłonie „multi”. Zrywa ze stereotypami i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. Czytaj dalej

 

Toaleta przyszłości


Czarny multifunkcjonalny terminal WC to propozycja firmy TECE dedykowana najbardziej wymagającym użytkownikom, ceniącym elegancję, luksus i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Produkt zrywa ze stereotypem, według którego kolorem zarezerwowanym dla urządzeń sanitarnych jest biel. Terminal WC oferowany przez firmę TECE wyznacza nowe kierunki w projektowaniu rozwiązań sanitarnych i aranżacji nowoczesnych przestrzeni łazienkowych. TECE inteligentna technika domowa przedstawia: terminal TECElux w eleganckiej czerni.

 

 

Design na zewnątrz…

 

Terminal WC TECElux to rozwiązanie nowej generacji. Produkt składa się z trzech części: modułu/stelaża WC TECElux oraz dolnej i górnej szklanej obudowy, wyposażonej w mechanizm uruchamiający. Super płaska, dwuczęściowa, wykonana z czarnego szkła pokrywa idealnie przylega do powierzchni ściany oraz płytek. Służy także za osłonę przeciwbryzgową. Delikatne podświetlenie przycisków spłukujących, w zestawieniu z kontrastową czernią, prezentuje się nowocześnie i efektownie.

 

 

Czytaj również: Bidet, komu potrzebny?

 

technologia wewnątrz


Serce systemu, czyli wyposażenie techniczne urządzenia, ukryte jest w ścianie. Płaska obudowa szczelnie zamyka otwór rewizyjny, ukrywa spłuczkę, przyłącza, regulator wysokości ceramiki oraz wentylator z filtrem węglowym neutralizującym nieprzyjemne zapachy. Terminal TECElux to połączenie szeregu rozwiązań technologicznych, mających za zadanie maksymalne zwiększenie komfortu użytkowania. Przyjrzyjmy się bliżej najważniejszym funkcjom:

 

Dzięki funkcji „sen-Touch” spłukiwanie uruchamiane jest za delikatnym dotknięciem palca lub bezdotykowo – w strefie około 10 mm. Po zbliżeniu się użytkownika płytka podświetla się, zarysowując kontury małego i dużego przycisku, generujących odpowiednio małą i dużą ilość spłukiwania wody.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu oczyszczania powietrza „ceramic-Air” proces ten odbywa się w sposób cichy i nieuciążliwy. Nieprzyjemne zapachy odsysane są w miejscu ich powstawania, a przefiltrowane powietrze doprowadzane jest z powrotem do łazienki. To innowacyjne rozwiązanie wykorzystuje ceramiczny filtr z wkładem z węgla aktywnego, który wymieniany jest tylko raz na pięć lat.

 

 

 

Czytaj również: Antybakteryjne przyciski w służbie higieny i czystości

 

 

Nowoczesna łazienka powinna być dostosowana do potrzeb wszystkich użytkowników – dzieci, dorosłych, osób starszych. Dzięki funkcji „m-Lift” możliwa jest zmiana wysokości nawet po skończonym montażu. Wysokość montażu ceramiki możemy regulować w zakresie aż 8 cm.


Zwolennicy indywidualnego dopasowania sprzętu do swoich preferencji z pewnością docenią funkcję „smart-Connect” - terminal można bowiem łączyć z dowolną ceramiką o rozstawie 180 mm, a nawet z WC z funkcją bidetu. Istnieje także możliwość programowania elektroniki terminalu. W zależności od wymagań, możemy za pomocą jednego palca zmienić obszar detekcji czujnika, stopień jasności wyświetlacza, intensywność oczyszczania powietrza i szereg innych funkcji. Terminal TECElux dostępny jest także w wersji białej.

 

Źródło: strefa-pr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19245 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >