Funkcjonalne rączki natryskowe. Idealne rozwiązanie do kuchni i łazienki.

Funkcjonalne rączki natryskowe. Idealne rozwiązanie do kuchni i łazienki.

Rączka natryskowa, bez względu na miejsce instalacji, gwarantuje komfort korzystania z prysznica lub zlewozmywaka. W łazience dzięki niej szybko się odświeżymy i skorzystamy z relaksującego masażu wodnego. Czytaj dalej

Zamontowana przy kuchennym zlewie ułatwi zmywanie naczyń lub napełnianie wodą wysokich pojemników. Szeroki wybór natrysków łazienkowych oraz baterii kuchennych z wyciąganą wylewką pozwoli na wybór produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom użytkowników oraz aranżacji wnętrza.

Natrysk prysznicowy jest niezależnym elementem, który możemy dopasować do każdej przystosowanej do tego baterii. Wybierając odpowiedni model, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Natryski, oprócz designu, różnią się możliwością regulacji kąta i siły strumienia wody. Nieco inaczej wygląda to w przypadku baterii zlewozmywakowych, bo wyciągana wylewka jest ich nieodłączną częścią. Grupa Armatura oferuje szeroki wybór produktów zarówno do łazienki, jak i do kuchni.Efektywność w każdej łazience

Rodzaj natrysku w łazience powinniśmy dopasowywać nie tylko do potrzeb domowników, ale również do aranżacji wnętrza. Natryski prysznicowe dzielą się na przesuwne i punktowe. Zaletą tych pierwszych jest możliwość regulacji zarówno wysokości, na jakiej ma być umocowana rączka natryskowa, jak i kąta strumienia. Jest to praktyczne, jeśli z prysznica korzysta kilka osób, bo każda z nich może ustawić natrysk według własnych potrzeb. Dostępny w ofercie Grupy Armatura model Juno wyróżnia się nietypowym, prostokątnym kształtem i posiada pełną regulację rączki.

 

W mniejszych łazienkach można zastosować natryski punktowe, które świetnie sprawdzą się z bateriami prysznicowymi oraz wannowymi. Ich atutem jest przystępna cena. Klasyczne natryski punktowe mają nieruchomy uchwyt. W asortymencie Grupy Armatura są także modele przegubowe i obrotowe, jak np. Jupiter, które umożliwiają jego regulację.

Ważną zaletą natrysków jest też możliwość regulacji siły strumienia wody. Produkty oferowane przez Grupę Armatura posiadają od 1 do 3 rodzajów strumienia, czego przykładem jest model Pallas. W zależności od tego, czy chcemy jedynie zwilżyć ciało czy skorzystać z  masażu wodnego, ustawiamy odpowiedni natrysk. Zdecydowana większość produktów krakowskiego producenta wyposażona jest w elementy z ekologicznego tworzywa abs i system easy clean, który pozwala z łatwością utrzymać je w czystości.

Funkcjonalna kuchnia

Rączka natryskowa doskonale sprawdzi się także w kuchni. Bateria z wyciąganą wylewką ma różnorodne zastosowania. Przede wszystkim ułatwia zmywanie naczyń o nietypowych kształtach czy rozmiarach. Możemy też wykorzystać ją przy myciu warzyw i owoców. Grupa Armatura ma w swojej ofercie aż 10 rodzajów baterii z wyciąganym natryskiem, różniących się wyglądem oraz np. długością węża. Przy wyborze odpowiedniego produktu warto zwrócić uwagę na współczynnik przepływu wody. Jeśli zależy nam, aby był wysoki możemy zamontować np. baterię zlewozmywakową Symetric, gdzie wynosi on 18 l/min. Wybrany model powinien także pasować do aranżacji wnętrza. Jeśli gustujemy w prostych kształtach, możemy zdecydować się na baterię zlewozmywakową Ametyst. Dla osób lubiących oryginalne rozwiązania idealny rozwiązaniem będzie model Harmonic.

 

Atrakcyjna oferta baterii kuchennych Grupy Armatura umożliwi nam dopasowanie najlepszego produktu. Zarówno funkcjonalne rączki natryskowe, jak i wyciągane wylewki ułatwią kąpiel bądź prace w kuchni.  Szeroki wybór rączek i baterii zaspokoi potrzeby i gusta najbardziej wymagających klientów.

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17892 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >