Latarki aluminiowe z diodami LED. Wysoka jakość oświetlenia.

Latarki aluminiowe z diodami LED. Wysoka jakość oświetlenia.

Firma Stanley wprowadziła na polski rynek linię nowoczesnych latarek aluminiowych z serii FatMax®. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań technologicznych zapewnia latarkom Stanley’a wyjątkową wydajność, gwarantującą niezawodność w każdej sytuacji. Czytaj dalej

W trakcie wykonywania prac budowlanych lub wykończeniowych często pozbawieni jesteśmy dostępu do stałego źródła światła. Instalacja przewodów elektrycznych w trudno dostępnych zakamarkach piwnic, czy remont od dawna nieużywanego poddasza, potrafi przysporzyć wielu problemów, nawet najbardziej doświadczonym fachowcom.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom użytkowników, firma Stanley wprowadziła na polski rynek latarki aluminiowe FatMax®, w których źródło światła stanowią nowoczesne diody LED o bardzo wysokiej wydajności. W porównaniu do tradycyjnych żarówek snop światła jest w nich bardziej równomierny, pozbawiony charakterystycznych dla tradycyjnego oświetlenia kręgów i plam. Ponadto światło wytwarzane przez diody LED nowej generacji jest zbliżone swoim kolorem do światła dziennego, co pozwala na wygodniejszą i bardziej efektywną pracę.

 

W skład nowej serii produktów firmy Stanley wchodzą cztery poręczne latarki aluminiowe, które są niezwykle przydatne zarówno podczas prac budowlanych, jak i w wielu sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do alternatywnego źródła światła. Cechami charakterystycznymi wszystkich artykułów oświetleniowych z serii FatMax® są: aluminiowa, wodoszczelna obudowa, odporna na uszkodzenia soczewka latarki, wygodny w obsłudze włącznik/wyłącznik oraz niebywale praktyczny wskaźnik zużycia baterii.

Latarka Aluminiowa Akumulatorowa FatMax® (95-154) wyposażona jest w diodę LED 70 lm zapewniającą niskie zużycie energii i mocne jaskrawe światło. W zestawie tego produktu znajduje się także ładowarka, która pozwala uzupełnić bardzo wydajny akumulator Ni-MH i bez przeszkód kontynuować dalszą pracę.

 

Właściwością, która odróżnia pozostałe latarki z serii FatMax® od latarki akumulatorowej jest sposób ich zasilania. Został on dostosowany do różnych potrzeb użytkowników. Latarka Aluminiowa FatMax® 3D (95-153) zasilana jest trzema bateriami typu D, natomiast Latarka Aluminiowa FatMax® 3AA (95-152) – trzema bateriami AAA. Oprócz sposobu zasilania (dwie baterie typu AA), Latarka Aluminiowa FatMax® 2 AA
(95-151) wyróżnia się na tle pozostałych także światłem, którego źródłem jest wydajna dioda LED 40 lm.

Dla klientów, którzy w swojej pracy często potrzebują statycznego oświetlenia, firma Stanley przygotowała dwie wyjątkowe latarki wyposażone w rękojeść ze statywem typu „hands-free”, umożliwiającym ustawienie urządzenia na dowolnym podłożu.

 

Pierwszą z nich jest niezwykle praktyczna Latarka 3 w 1 (95-155) zaopatrzona w trzy niezależne diody LED 20 lm. Kompaktowa budowa daje możliwość używania jej jako jednej latarki z trzema diodami LED lub trzech oddzielnych latarek. Produkt ten charakteryzuje się wspólnym włącznikiem do wszystkich segmentów, wodoodporną obudową oraz możliwością kierowania wiązki światła w trzech różnych kierunkach.
W celu zapewnienia całkowitej mobilności oraz większej wygody, zasilana jest bateriami AA (3x 2 szt.).

Drugą propozycją firmy Stanley w segmencie latarek statycznych jest Latarka Akumulatorowa ze Statywem (95-148). Wyposażona jest w diodę 3 W LED 70 lm zasilaną bardzo wydajnym akumulatorem Ni-MH. Wyjątkowymi właściwościami tego produktu są czteropozycyjna głowica, umożliwiająca kierowanie wiązki światła w konkretne miejsce oraz praktyczny wskaźnik naładowania akumulatora. W komplecie z Latarką Akumulatorową ze Statywem znajduje się również poręczna ładowarka.

 

Źródło: Effective PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 83

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >