Mocne kolory wnętrz z nową paletą kolorów Castle Core

Mocne kolory wnętrz z nową paletą kolorów Castle Core

Więcej znaczy więcej - to hasło, które najlepiej charakteryzuje paletę kolorów Castle Core i wnętrzarskie stylizacje, które z ich pomocą można wykreować. Głębokie tonacje farb Beckers Designer Collection, począwszy od burzowego błękitu, po piaskowy beż, mieszają się tu z teksturami i detalami, składając się na ponadprzeciętne aranżacje, które łączą fantazję z designerskim zacięciem. Czytaj dalej

 

Rodzina barw Castle Core zaprasza do zabawy kolorem, fakturą i stylem, oferując odskocznię od aranżacyjnej rutyny. To, co nowe, z pełną  swobodą łączy się tu z tym, co stare, zaskakując gustowną oryginalnością. Mogłoby się wydawać, że w wyniku tych kombinacji powstaną chaotyczne wnętrza, jednak nic bardziej mylnego - każdy detal jest starannie wyselekcjonowany i przemyślany.

 

Mocne kolory wnętrz z nową paletą kolorów Castle Core

Beckers Designer Collection Cream

Czytaj również: Nowy trend we wnętrzach - dopamine decor


Inspirowane Castle Core wnętrza aż wibrują od głębokich kolorów. Grafitowa szarość Modern Loft z palety Beckers Designer Collection na ścianie wyznacza wyrafinowany, elegancki styl, który dodatkowo podkreśla pościel w odcieniu królewskiego błękitu. Interesującą, a przy tym nieoczywistą dekorację stanowi rozwieszona na ścianie tkanina, która wnosi  do pomieszczenia nutkę artyzmu, tworząc ekstrawaganckie wnętrze w stylu glamour.

 

Mocne kolory wnętrz z nową paletą kolorów Castle Core

Beckers Designer Collection_Modern loft

Czytaj również: Dzięki mocnym kolorom nasze mieszkanie będzie się prezentowało oryginalnie i inspirująco

                                                                            

Podczas gdy burzowy błękit Oxygen z palety Beckers Designer Collection na ścianie tchnie dramatyzmem, bogactwo dodatków kreuje pełną przepychu i dekoracyjnego splendoru aranżację. Glamour połyskujących detali i ekskluzywne materiały nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, tworząc iście luksusowy wystrój. Wymownie odznaczają się w tym wnętrzu wazony, które wyróżniają się nie tylko kolorem, ale i zróżnicowaną fakturą.

 

Mocne kolory wnętrz z nową paletą kolorów Castle CoreBeckers Designer Collection Oxygen

Źródło: Practum / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19215 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 57

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >