Ponadczasowe akcesoria łazienkowe

Ponadczasowe akcesoria łazienkowe

Nowe dodatki łazienkowe to kwintesencja kluczowych cech jednej z marek - wysokiej użytkowości oraz ponadczasowej elegancji. Holenderski producent oferuje polskim klientom produkt o szerokim wachlarzu zastosowań, dopasowujący się do stylistyki wnętrza praktycznie każdej łazienki.

 

Czysta i zaskakująca jak natura – tak nową kolekcję łazienkowych dodatków definiuje jej twórca,  firma Geesa. W tym postrzeganiu produktu dużą rolę odgrywa forma elementów, której organiczne kształty są łagodne i przyjazne, a jednocześnie mają zdecydowany charakter.

 

Czytaj również: Dodatki do łazienki w stylu morskim

 

 

Kluczem do sukcesu kolekcji Wynk zdaje się być także stylistyczna czystość. Wyeliminowanie przez projektantów wszelkiego rodzaju ozdobników, takich jak kapsle maskujące w miejscu styku elementów ze ścianą, pozwala dodatkom Wynk pozostawać w pełni naturalnymi w swoim wyrazie.

 

 

Ponadczasowa elegancja sprawia, że akcesoria Wynk sprawdzą się w przestrzeni każdej łazienki: domu prywatnego, biura, hotelu. Chromowe wykończenie stworzy harmonijną kompozycję zarówno z kolorem armatury, jak i bielą ceramiki sanitarnej. Atutem nowych dodatków jest też bogata oferta elementów. W kolekcji dostępne są:

-        uchwyt o długości 30 cm (może służyć jako funkcjonalna poręcz do zamontowania przy wannie lub wieszak na niewielki ręcznik),

-        szklanka, dozownik na mydło w płynie oraz mydelniczka mocowana do ściany,

-        haczyki pojedyncze w trzech wielkościach (duży, mały, średni),

-        okrągły wieszak na ręcznik,

 

Czytaj również: Umywalki meblowe idealne do nowoczesnych łazienek

 

-        półka 60 cm pod lustro,

-        pojemnik na szczotkę w.c. (wersja stojąca i wisząca),

-        uchwyt na papier toaletowy z klapką na jedną rolkę oraz uchwyt na dwie rolki,

-        uchwyt na papier toaletowy bez klapki na jedną rolkę (wersja prawa i lewa) oraz uchwyt na dwie rolki papieru,

-        wieszak na ręczniki o długości: 45, 60 i 80 cm.

 

 

Geesa, to wiodący europejski producent akcesoriów łazienkowych. Firma założona w 1885 roku,  jako pierwsza na świecie rozpoczęła  produkcję łazienkowych dodatków.

 

Czytaj również: Dobór dodatków do łazienki

 

 

Produkty marki Geesa obecne są na rynkach 65 krajów, zarówno w domach prywatnych użytkowników, jak również w prestiżowych obiektach biurowych i hotelowych. Geesa należy do grupy Coram International reprezentowanej na polskim  rynku przez firmę Coram Poland.

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17893 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >