Wyposażenie łazienki: Nowe brodziki wykonane z akrylu z domieszką minerałów

Wyposażenie łazienki: Nowe brodziki wykonane z akrylu z domieszką minerałów

Bianco & Nero – nowe brodziki firmy Sealskin wykonane z akrylu z domieszką minerałów, są bardzo eleganckie, a jednocześnie komfortowe w użytkowaniu. Uwagę zwracają także nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, takie jak np. wyjmowany syfon. Czytaj dalej

Brodziki Bianco & Nero, to nowa propozycja w ofercie firmy Sealskin. Tym razem holenderski producent postawił na proste kształty, minimalistyczną formę i dwa kontrastujące ze sobą kolory – biały i czarny. Niebagatelną zasługę w realizacji tych założeń odegrał materiał, z jakiego wykonane zostały brodziki, a mianowicie akryl z domieszką minerałów. Delikatne drobinki minerałów widoczne w strukturze materiału sprawiają, że brodzik wygląda jakby był wykonany z naturalnego granitu. Jednocześnie też jest przyjemnie ciepły w dotyku, co jest właściwością cenną użytkowo.

Brodziki Bianco& Nero oferowane są w dwóch kolorach: białym i czarnym. Oba występują w wersji kwadratowej (90x90 i 100x100 cm) oraz prostokątnej (120x90 i 140x90 cm). Dostępne są modele stawiane (brodzik ma całkowitą wysokość 13,5 cm) oraz modele wpuszczane w podłogę. Te ostatnie proponowane są w dwóch wersjach: z wystającym rantem o wysokości 1,25 cm oraz zlicowane z płytką.

W przypadku modelu stawianego ważne jest to, że klient otrzymuje brodzik zabudowany ściankami bocznymi z czterech stron, dzięki czemu może dowolnie ustawić odpływ i samodzielnie we właściwym miejscu wyciąć otwór na wyprowadzenie odpływu.
Nowy rodzaj akrylu i znaczna jego grubość (dno brodzika ma grubość 2,5 cm) umożliwiły wykonanie wszystkich rantów pod kątem prostym, dzięki czemu brodzik jest elegancki i stabilny.

Utrzymaniu higieny w brodziku sprzyja specjalna konstrukcja syfonu. Ułożony płasko pod brodzikiem, połączony elastycznym przewodem, w razie potrzeby może zostać łatwo wyjęty przez otwór odpływu. Elegancka maskownica syfonu dopasowana jest stylistycznie do formy brodzika.

Dla zwolenników przestrzeni prysznica niewydzielonej standardowym brodzikiem, firma Sealskin przygotowała ciekawą propozycję, którą są obrzeża o nazwie Solid Seal. Wykonane z tego samego materiału co brodziki Bianco & Nero, stanowią elegancki profil, na którym można stabilnie zamontować kabinę prysznicową. Solid Seal można także wykorzystać do ograniczania przestrzeni kąpielowej na płytkach ceramicznych – obrzeże wytycza komorę brodzika i zabezpiecza przed wypływem wody. Szerokość profilu to 5 cm, wysokość od strony wewnętrznej: 2,3 cm, od strony zewnętrznej: 2,5 cm (delikatny spadek sprzyja łatwiejszemu odprowadzeniu wody).
Obrzeża Solid Seal dostępne w kolorach czarnym i białym oferowane są w czterech formatach: prostej listwy o długości 100 i 200 cm, którą można przycinać na wymiar, narożne 100x100 cm, ¼ koła 100x100 cm (promień 50 cm) oraz pentagonalne 100x100 cm.

Dystrybutorem marki Sealskin jest firma Coram Poland. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na stronie internetowej www.coram.pl
Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19247 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >