Zastanawiasz się, czy warto kupić toaletę myjącą - poznaj 5 argumentów za tym rozwiązaniem

Zastanawiasz się, czy warto kupić toaletę myjącą - poznaj 5 argumentów za tym rozwiązaniem

Sprzedaż toalet myjących zyskuje coraz więcej zwolenników a liczba zadowolonych użytkowników tych urządzeń ciągle rośnie. Ci, którzy mieli już okazję przekonać się jak wygodne jest mycie miejsc intymnych po skorzystaniu z toalety, polecają je innym. Każdy może sprawdzić, ile świeżości daje delikatny prysznic wodą – wystarczy po prostu… skorzystać z toalety. Czytaj dalej

 

Z myślą o tych, którzy cenią siłę merytorycznych argumentów, przygotowaliśmy 5 powodów dla których warto wybrać toalety Geberit AquaClean.


Zastanawiasz się, czy warto kupić toaletę myjącą - poznaj 5 argumentów za

 

1. Nowy standard higieny

Użytkownicy toalet myjących Geberit AquaClean przyznają, że na początku sami byli zaskoczeni komfortem i świeżością, którą daje delikatne mycie pupy wodą. 


Zastanawiasz się, czy warto kupić toaletę myjącą - poznaj 5 argumentów za

 

Czytaj również: Toaleta z miską bezkołnierzową - higieniczna i łatwa w czyszczeniu

 

Często słyszymy od Klientów, że odkąd mają u siebie toaletę z funkcją higieny intymnej Geberit odczuwają wręcz dyskomfort korzystając z konwencjonalnego wc poza domem – mówi Paweł Karaś, menedżer produktu Geberit. Czy ktokolwiek z nas woli myć ręce tylko mokrą chusteczką albo zamiast prysznica stosować suche środki myjące? Raczej nie. Tylko woda jest w stanie zapewnić prawdziwą czystość. Codzienny prysznic to norma, Geberit idzie dalej, promując zmiany w sposobie zachowywania higieny osobistej w toalecie.

 

2. Personalizacja

Mając świadomość, że strefy intymne to miejsca szczególnie wrażliwe, użytkownicy toalet Geberit AquaClean mogą dostosować parametry mycia (a w przypadku niektórych modeli również suszenia) do indywidualnych potrzeb. Jedna toaleta jest w stanie sprostać potrzebom każdego z domowników! Optymalny zestaw funkcji: temperaturę i intensywność strumienia wody oraz powietrza suszącego, możemy zaprogramować na stałe, korzystając z pilota, bezprzewodowego panelu sterowania lub aplikacji Geberit AquaClean.

 

3. Ekologia

Choć woda jest niezastąpiona w utrzymaniu codziennej higieny, musimy dbać o jej zasoby. Nowoczesne toalety myjące Geberit AquaClean powstają nie tylko z myślą o naszym codziennym komforcie, ale również w trosce o środowisko naturalne. Testy przeprowadzone z wykorzystaniem metody IMPACT World+ potwierdzają, że wpływ urządzeń Geberit AquaClean na środowisko jest niższy niż w przypadku konwencjonalnych toalet, a także w sytuacji korzystania z toalety i bidetu, nie wspominając już o tradycyjnym prysznicu. Mając w łazience taką toaletę z powodzeniem możemy zrezygnować np. z nawilżanych chusteczek, które nie służą naszej planecie.


Zastanawiasz się, czy warto kupić toaletę myjącą - poznaj 5 argumentów za

 

4. Bezkompromisowa czystość

Posiadacze toalet myjących Geberit AquaClean mogą zapomnieć o szorowaniu urządzenia z użyciem agresywnych środków czystości! Nowoczesna technologia i przemyślany design sprawiają, że są to produkty niezwykle łatwe w czyszczeniu. Bezkołnierzowa miska ustępowa Rimfree® z technologią TurboFlush® oraz idealnie gładkie szkliwo KeraTect® to rozwiązania, które zapobiegają gromadzeniu się osadów, bakterii i drobnoustrojów. Ale to jeszcze nie wszystko! Przed i po każdym użyciu ramię natryskowe jest automatycznie opłukiwane świeżą wodą. Daje to użytkownikom gwarancję absolutnej czystości i higieny.


Zastanawiasz się, czy warto kupić toaletę myjącą - poznaj 5 argumentów za

5. Design na najwyższym poziomie

Osobistym wyzwaniem dla mnie jako projektanta, było zapewnienie, aby toalety myjące AquaClean nie wyglądały jak urządzenia techniczne, lecz aby ich konstrukcja umożliwiała doskonałe wpasowanie się w układ łazienki – mówi Christoph Behling, odpowiedzialny za design toalet myjących Geberit AquaClean.


Idealna harmonia technologii i wzornictwa sprawia, że na pierwszy rzut oka trudno dostrzec innowacyjne rozwiązania techniczne ukryte w prostej i smukłej misce ceramicznej. Elegancki, lekki design Geberit AquaClean doceniło jury najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów. Topowe modele Mera oraz Sela nagrodzono m.in. tytułem Red Dot oraz iF Product Design Award.

 

Zastanawiasz się, czy warto kupić toaletę myjącą - poznaj 5 argumentów za

 

Czytaj również: Toalety w nowoczesnych łazienkach są nie tylko estetyczne, ale również ekonomiczne

 

Kąpiel pod prysznicem jest już nieodłącznym elementem naszej codzienności. Higiena intymna z użyciem wody to najpewniejszy i najprostszy sposób, by czuć komfortową czystość w ciągu dnia. Dzięki toaletom myjącym mamy ją dosłownie na wyciągnięcie ręki – wystarczy nacisnąć przycisk.


Zastanawiasz się, czy warto kupić toaletę myjącą - poznaj 5 argumentów za

Źródło: OKK PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak dobrać akcesoria do łazienki? Liczba postów: 165 Grupa: Wnętrza W Sotbe kupicie dobrej jakości baterie łazienkowe, polecam, znakomita marka
  • Dywan do sypialni Liczba postów: 40 Grupa: Ciekawe pom... W poszukiwaniu odpowiedniej wykładziny posiadającej niezbędne atesty i certyfikaty koniecznie zajrzyj na stronę https://www.sklepwykladziny.pl/panele-wi nylowe_k...
  • Nowoczesne rozwiązania w kuchni Liczba postów: 279 Grupa: Ciekawe pom... Jestem ogromnym zwolennikiem firmy SMEG, dlatego też większość AGD w domu posiadam od nich, oczywiście piekarnik również. Zawszę kupuję tutaj https://iguanaskle...
  • Stół do jadalni Liczba postów: 80 Grupa: Ciekawe pom... Ostatnio bardzo spodobał mi się ten sklep https://jardex.com.pl/meble/krzesla/krze sla-tapicerowane. Największym atutem tego jest to, że można sobie spersonalizo...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 490 Grupa: Ciekawe pom... Czy wiecie, które obiekty organizują obóz tenisowy dla całej rodziny? Zależy mi na tym, aby moje dzieci nauczyły się grać w tenisa, a ja wraz z mężem, żebyśmy m...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17772 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >