Brama garażowa z napędem

Brama garażowa z napędem

Estetyczna brama bardzo dobrze sprawdza się w użytkowaniu. Zbudowana z dwuściennych ciepłych segmentów o grubości 42/20 mm gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną, dobrą stabilność oraz cichą pracę. Optymalną i trwałą ochronę zapewnia jej stopa ościeżnicy wykonana z tworzywa sztucznego. Skutecznie zapobiega ona uszkodzeniu bramy i chroni ją przed ewentualną korozją.

 

 

 

DecoColor. Segmentowa brama garażowa RenoMatic light firmy Hörmann w nowej odsłonie

 

Firma Hörmann poszerza swoją ofertę bram segmentowych z serii RenoMatic light. Nowością jest nowy drewnopodobny wzór DecoColor w kolorze złotego
i ciemnego dębu. W sumie teraz firma proponuje te bramy aż w pięciu kolorach, wszystkie w jednej cenie.

 

Czytaj również: Centrala sterująca nie tylko do bramy

 

Ładna


Nowa powierzchnia DecoColor bram RenoMatic light, która dobrze imituje strukturę, a także barwę złotego (Golden Oak) i ciemnego (Dark Oak) dębu jest bardzo trwałai odporna na działanie promieni UV. Kolory te nigdy nie blakną. Podobnie długo intensywność barwy zachowują bramy RenoMatic light o powierzchni Woodgrain w kolorze brązowym,antracytowym oraz białym.  

 

Praktyczna


Brama RenoMatic light pasuje do każdego garażu, gdyż oferowana jest w 15 wymiarach, o szerokości od 2,375 do 5 m. Obsługiwana może być ręcznie lub automatycznie: dostępna jest bowiem opcjonalnie z uchwytem albo z napędem elektrycznym.

 

Z napędem


W ramach specjalnej promocji Hörmann proponuje bramę RenoMatic light wyposażoną w napęd ProLift. Posiada on automatyczny układ zabezpieczający oraz wyjątkowo cichy mechanizm pasa zębatego. To napęd, który działa na bezpiecznej częstotliwości radiowej 433 MHz RC. W połączeniu z wszystkimi bramami garażowymi marki Hörmann został przebadany i certyfikowany zgodnie z normą europejską  PN-EN 13241-1. Wyposażony jest w dwa eleganckie 2-kanałowe nadajniki z chromową zawieszką.

 

 

 

 

 

Czytaj również: Dwu - i czterokanałowe piloty do bram automatycznych FAAC 868 SLH LR 

 

Bramy RenoMatic light o nowym wzorze powierzchni DecoColor, imitującym strukturę drewna, oferowane są w kolorze Golden Oak i Dark Oak.

 

 

 

 

 

Brama RenoMatic light dostępna jest opcjonalnie z uchwytem albo z napędem ProLift.

Źródło: pemdm / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15962 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >