Cienkowarstwowy podkład gruntujący

Cienkowarstwowy podkład gruntujący

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast- Box S.A. sfinalizowało współpracę z liderem rynku chemii budowlanej, firmą Selena S.A. Słupski producent opakowań dostarcza obecnie wiadra przemysłowe o pojemności 10L, zdobione etykietą IML dla asortymentu gruntów marki Tytan. Czytaj dalej

 

W lipcu 2011 zakontraktowana została pierwsza partia opakowań dla firmy Selena. Wszystkie wiadra zdobione są etykietą IML. Zdobienie to jest bardziej odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych, a sama etykieta pozostanie czytelna i atrakcyjna wizualnie przez długi czas.

 

Czytaj również: Dwuskładnikowa masa uszczelniająca

 

„Podpisanie i realizację kontraktu poprzedziły testy i akceptacja opakowań Plast-Box. Byliśmy bardzo zadowoleni zarówno z praktycznego zastosowania wiader, jak i efektu wizualnego etykiet – stad decyzja o podjęciu współpracy. W przyszłym roku planujemy rozszerzyć współpracę z firmą Plast- Box S.A. i zaoferować na rynku 2 lub 3 kolejne produkty, które byłyby pakowane w te same opakowania" - komentuje Artur Hajduga Product Manager z firmy Selena S.A.

 

 

Słupska spółka dokłada wszelkich starań by relacje handlowe obu firm ułożyły się pomyślnie. Firma Selena jest nie tylko liderem na polskim rynku chemii budowlanej, ale i uznanym dostawcą materiałów na całym świecie. Czujemy się wyróżnieni, że zyskaliśmy takiego partnera handlowego. Szeroka gama produktów eksportowanych do całej Europy zbiega się z polityką ekspansji naszej firmy i stwarza to doskonałe perspektywy do rozwijania dalszej owocnej współpracy" - tak rozpoczęcie współpracy komentuje Andrzej Sadowski Członek Zarządu spółki PTS Plast – Box S.A.

 

Czytaj również: Emalia alkidowa do drewna i metalu

 

Grunt pod tynki akrylowe do systemu E marki Tytan, dostępny od niedawna w opakowaniach Plast-Box SA, to gotowy produkt przeznaczony do ostatecznego przygotowania powierzchni przed malowaniem. Zaleca się go do stosowania na różnego rodzaju suchych i wysezonowanych podłożach budowlanych, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Wysoka zawartości wypełniaczy i pigmentów wzmacnia podłoże i jednocześnie zwiększa jego przyczepność oraz wydajność materiałów. Powierzchnia pokryta Gruntem do systemu E marki Tytan ułatwia precyzyjne nakładanie tynku.

 

Plast-Box S.A. zrealizuje całość kontraktu dotyczącego opakowań dla tego produktu do końca bieżącego roku. Grunt do systemu E marki Tytan w nowych opakowaniach jest już dostępny na rynku. Zgodnie z zapewnieniami obu spółek, jest to początek obiecującej kooperacji, która w przyszłości ulegnie rozszerzeniu.

 

Źródło: Gut PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16339 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >